Skocz do zawartości

V39 Czy M10?


s1z

Rekomendowane odpowiedzi

A w C3 można jak się ładuje?

 

Co do przejściówek, to w M10 jest jedna z mico-jack na mini-jack. Transfer danych odbywa się poprzez specjalny kabel USB - żadna filozofia, chyba? Ale co kto lubi, w sumie ja wole nawigacje z C3, ale jednak zdecydowanie ekran z M10. M10 i te jego 16 mln kolorów pokazują znaczną różnicę w stosunku do C3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V39 - większy wyświetlacz, dlatego bym brał tego playera.

 

Mam nadzieję że to nie jest jedyny parametr jaki cię interesuje w odtwarzaczu :)

 

Ja jak wybierałem model to zastanawiałem się nad 640 VTec'a - potem zobaczyłem że wejdzie v39 i... jak poczytałem na stronie VTec'a co oferuje ten model to zacząłem szukać informacji dokładniejszych najlepiej testów - tak trafiłem tutaj i na stronę teclasta :) po poczytaniu kilku postów miałem pewność że v39 to idealny model i że to właśnie ten chce :) potem zobaczyłem że mi brakuje 100 zł do wersji 2 GB i zacząłem kombinować co tu zrobić bo kasy nie miałem za wiele i ogólnie mi jej brakowało - ale załatwiłem i mam :)

 

Swoją drogą... Wrocławski Mp3Store miał jako pierwszy ten odtwarzacz we wrocku (2 wersje po 2, 4 i 8 GB) a w Empiku pustki były :) no był ten 640 ale 1 GB to mnie nie urządzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe.. Sylwik :) Grunt, że SMART zajął aż piąte miejsce w teście i miał groźnych rywali... tyle że pokonał go inny, zapomniany w Waszym newsie rywal. Nawet dwa razy... Ale to nic, nie? :D

 

Ale w sumie dobra :D Każda próba promocji Laberga warta jest najwidoczniej aż tak ważnych argumentów :)

Promujcie, promujcie!!! :) Nawet nie chce mi się tego dalej już komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe.. Sylwik :) Grunt, że SMART zajął aż piąte miejsce w teście i miał groźnych rywali... tyle że pokonał go inny, zapomniany w Waszym newsie rywal. Nawet dwa razy... Ale to nic, nie? :D

 

Ale w sumie dobra :D Każda próba promocji Laberga warta jest najwidoczniej aż tak ważnych argumentów :)

Promujcie, promujcie!!! :) Nawet nie chce mi się tego dalej już komentować...

 

Hehehehe chyba masz koszmary, widziałeś tu gdzieś słowo SMART? Może dasz sobie bana za off topic? Jak sie nie ma argumentów to się zbacza z tematu. Może lepiej napisz dlaczego house of DAP zamieścił takie info.

 

Co do komentowania to za to ja miałbym dużo, ale się powstrzymam, bo to nie jest temat na forum. Myślę, że wiesz o czym mówię.

 

Jeszcze pytanko kiedy zmienisz sobie avatar bo już nieaktualny, nie jesteś z KSYmperium tylko z Vedia? (i wszystko jasne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jak nie wiesz czym jest KSYmperium to niestety ale nie zabieraj głosu, bo nigdy nie miało to nic wspólnego z MIPem :) Widzę, że trafiłem w czuły punkt ;D

 

Co do informacji na HoDAP ciężko mi powiedzieć, mogę natomiast powiedzieć, że nie brali nic bezpośrednio z Hachy.. hmm.. ciekawe? :)

 

Gdzie widzę coś o smarcie? Twoje posty od bardzo dawna wycelowane są bezpośrednio w VEDIA (a może nie?), stąd uwaga o Waszym playerze - jak widać skądinąd trafna (tak ironizującego i atakującego Cię jeszcze nie widzialem :D). Jednak chyba ciężko jest zaprzeczyć w to co napisałem o teście, i pominięciu rywala? :)

 

Możesz stosować dla siebie jako wyznacznik HoDAP i wypowiadać się o każdym playerze jakim chcesz, chyba każdy o tym wie? :) Cóż, troszkę dystansu do siebie, bo spinasz się już od dość dawna i to w bardzo wielu tematach... ale chyba nie ma sensu wywlekać spraw firmowych na zewnątrz? Szczególnie, że chyba część jest tajemnicą handlowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz stosować dla siebie jako wyznacznik HoDAP i wypowiadać się o każdym playerze jakim chcesz, chyba każdy o tym wie? :) Cóż, troszkę dystansu do siebie, bo spinasz się już od dość dawna i to w bardzo wielu tematach... ale chyba nie ma sensu wywlekać spraw firmowych na zewnątrz? Szczególnie, że chyba część jest tajemnicą handlowa?

 

 

No właśnie o tym mówię. Kończmy te dialogi. Ja się wylogowuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności