Skocz do zawartości

Konkurs: Duże Ka I VEDIA


Bulbbo

Rekomendowane odpowiedzi

VEDIA i portal Duże Ka (www.duzeka.pl) zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są słuchawki VEDIA VP-SRS200. Wygrać może aż pięć osób a wystarczy odpowiedzieć tylko na trzy proste (jak sądzimy) pytania:

 

1. Jak wcześniej nazywała się marka VEDIA?

2. Czy słuchawki VP-SRS200 są słuchawkami typu "pchełki"?

3. Czy słuchawki VP-SRS200 posiadają licencję SRS Labs?

 

vedia_vp-srs200_04.jpg

 

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy przesłać prawidłowe odpowiedzieć na skrzynkę konkursową DużegoKa do 19 grudnia 2007 r.

 

Samych słuchawek nie muszę chyba rekomendować, dlatego do dzieła! Odpowiadajcie na pytania i życzę szczęścia w losowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jest to pytanie raczej do dużego KA... zresztą nie trzeba się specialnie wysilać:

 

http://www.duzeka.pl/?dzial=konkursy&id=sprzet

 

Oczywiście, aby wziąć udział w losowaniu nagród należy najpierw odpowiedzieć na trzy niezwykle proste pytania, a odpowiedzi przesłać na naszą skrzynkę konkursową do 19 grudnia 2007 r.

 

Co lepsze w pierwszym poście, też jest że do 19 trwa konkurs.... gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Oppo czekam coś tam już jest, ale chce zabrać wszystko odrazu. V9 już dość mocno znam, bo lekko krytykowałem to co mi opisywali panowie z Oppo (w sumie to pan sztuk raz ;)) S5 jako taki zły nie jest.

 

Co tajne nie jest? Tajne są 3 (choć jeden jest jakoś tam znany) Teclasty, i jedna firma nowa firma na całkiem nowym chipie stąd cisza. Pozatym RAmosy - czekam na ich najnowszą zabawkę. Wcześniejsze złe nie sa. Ogólnie Dużo bardziej dopracowaują chłopaki wygląd menu i jego rozplanowanie. To jest na plus.

 

Jedak prada jest taka, że jest to Rockchip (różne mutacje 26xx) jest to jednak to samo. Rożne LCD (lepsze / gorsze).. ale brzmieniowo różnią się strasznie nieznacznie. Sporo napewno daje Wolfson. A te oparte o Sigmatela to fajne zabaweczki - o ile nie video. Za stary Sigamtel do takich urządzeń.

 

Ciekawym doświadczeniem jest zabawa VX888, który mam już dobre 3 tyg. Jest to jedna z pierwszych wyprodukowanych w ogóle sztuk. Więc miałem okazje bawić się nim jeszcze jak był na defolotwym sofcie Rockchipa. Jednak różnią jest diametralna. Mówi się, że "ikonki i kolorki się zmienia" Ale jednak zmienia się dużo więcej. Ale samo 888 nie powaliło mnie jakoś.

 

Smieszne zaczyna być to że tych "znanych" chinskich firm zaczynają pojawiać się podrónki. W tej chwili już kilka fabryk produkuje odtwarzacze Teclasta. Stąd np. teraz ich projekty są ściśle tajne - żeby na rynku nie pojawiła się szybciej podróbka ;) Ale pracują chłopaki ostro. I z tego co wiem VEDIA ma dość ciekawe plany an 2008 rok więc napewno zaowocuje to czymś miłym.

 

Sporo rewolucją w tej chwili będzie wprowadzenie Rockchipa 27xx - mimo wszystko 8GB player z nowym RC może być wow. Obsługa LCD powyżej 3 cali, filmy bez konwertowania, a już niedługo GPS czy DVB :) W tym roku może nas czekac prawdziwy popis w wykonaniu chinczyków.

 

Z uwagi na palny kilku firm nie za dużo w tej chwili powiedziałem.. ale dla mnie pewne jest jedno. Jak rockchip zrobi w końcu ten odpowiedni krok to Telechip i Sigamtel będą mieli cieplutko ;) A w chinach az roj sie od nowych chipów. A te co sa jak Action, ALI, Rockchip czy ChinaChip maja potencjał się rozwijać (pomimo, dość goopiero chinskiego prawa ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności