Skocz do zawartości

Słuchafony Jakie....


Bazyss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są nawet słuchawki po 50000 czy więcej i co z tego. Dawindyk to bardzo ładnie podsumował. Jak już piszesz to sakramentalne "polecam" to chociaż napisz co przemawia za tymi konkretnymi bezprzewodowymi słuchawkami, bo chyba tylko kompletny laik, który nie ma porównania, nie rozumie dlaczego są dużo gorszym rozwiązaniem od klasycznych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje wygrzewalem okolo 160-180 godzin! Co wiecej przed wygrzaniem nawet ich nie sluchalem, wiec nawet nie wiem jak graja niewygrzane philipsy :)

 

Z tym ze.... to wygrzewanie zbieglo sie akurat z tym ze wczesniej padl mi zasilacz w kompuetrze, i musialem prawie tydzien czekac na nawy - tak wiec nie bardzo mialem do tych sluchawek zrodla ;)

 

A wygrzewalem je wlasnie bialym szumem z radia wiezy. Najpierw glosnosc byla na 1/3, po jednej dobie na 2/3, a przez reszte czasu chodzilo na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam problem jak autor tego wątku, też mam ograniczone możliwości [do 180 zł].

 

Szukam słuchawek, które będą nadawały się do mp3jki [iRiver T10 2GB] i do kompa.

 

Zauważyłem że parę osób chwali Philips'a SHP8900 , i mam dylemat bo paru kumpli poleca mi Senki HD202. Po poszukiwaniach na googlach widziałem bardzo dobre recki Philipsa. Wiem też że trzeba dobierać słuchawki do typu muzyki, a ja przeważnie słucham hardcore'u i metalu.

 

Lepiej wziąść Senki i zaoszczędzić parę dych czy lepsze będą Philipsy, a może jakieś całkiem inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te sluchawki maja byc tylko do uzytku w domu, czy chcesz tez nimi wychodzi? Jesli tylko do domu to bierz philipsy, bez watpienia to klasa wyzej niz hd202. Ale do wyjscia w plener to sie one nie bardzo nadaja ze wzgledu na dlugi kabel i lekki "ucisk" - w ruchu beda sie zsuwac.

Zreszta te sluchawki sa za duze zeby defilowac z nimi po ulicach, przynajmniej ja sobie tego jakos nie wyobrazam :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do domu, i w plener też, dla mnie chodzenie z takimi słuchawkami to nie problem ;) Gdyby jednak faktycznie tak spadały to zawsze są inne, gorsze ale są.

 

W wypowiedzi wnioskuję że philipsy są najlepsze w tej kategorii cenowej, mi przede wszystkim chodzi o jakość dźwięku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, jednak mam jeszcze 2 pytania i dam spokój ;)

 

1. W recenzjach Philipsa Shp8900 na forum piszą, że nie nadają się do ciężkiej muzyki, natomiast tutaj Brestinder poleca je właśnie do metalu - ?

 

2. Z ciekawości - jak wygląda sprawa Senków HD457 bo prawie nigdzie nie ma żadnych opinii na ich temat, widziałem może ze trzy. Chodzą za około 130 zł i nie wiem jaka jest ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziks panowie za instruktarz w sprawie wygrzewania.

pozostaje mi juz tylko czekac na Przesylke. podlaczyc zobaczyc jak graja a pozniej odlozyc niech sie grzeja.

 

Mam nadzieje ze bede zadowolony z wybranego modelu. :)

pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wasza pomoc.

 

p.s

czy JBL pchełki beda odpowiednim wyborem do Creativ Zen Nano 512MB ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności