Skocz do zawartości

Gdzie Kupic VEDIA V39?


lukaskil

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.skapiec.pl/site/szukaj/?sz=&amp...amp;x=0&y=0

Są też (przynajmniej w ofercie, nie wiem, jak w magazynach ;)) w salonach Sferis i w Komputroniku.

BTW. Czemu ci zależy na vedii, a nie na vtecu - przeca to jedno i to samo, tyle, że vedia ma lepsze słuchawki w zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem finalnie nie ma VP35 w zestawie nie dotarły do fabryki i VP35 ma w końcu VP-03 w zestawie. Ale to muszę jeszcze potwierdzić.

 

Ale wydaje mi się, że PRO V39 od V39 różni się tym, że w VEDIA są kursy językowe, zniżka na kurs językowy, kawałek Holdcuta i słuchawki VP-03 zamiast VT-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmienie Rockchipa jest bez problemu fajne dla większości ludzi na świecie. Jednak cudów nie będzie.

 

I tak większość ludzików w życiu nie inwestuje w lepsze słuchawki a do tego nawet jak ma obsługę APE czy FLAC sluchaw muzyki w MP3 najczęsciej w VBR 192 kbps.

 

Dlatego nawet jak maja V39, M6 czy D2 to jest to lekko śmieszne bo i tak nie odczuwają aż takiej różnicy. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności