Skocz do zawartości

Wskaznik Baterii W T60


Bruner

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ostatnio ze dziwnie zachowuje mi sie wskaznik baterii: akumulator swiezo naladowany, wlaczam playera, po np 2 godzinach widze ze wskaznik spada o 2 kreski. Przechodze do ustawien -> advanced -> battery select - jest ustawione na rechargable, wychodze i mam spowrotem pelna baterie na wskazniku. Za jakis czas znowu to samo - po ponownym wybraniu typu zasilania wskaznik zmienia wskazania (bez zadnej zmiany - wybieram jeszcze raz to samo co juz bylo ustawione). Tez tak macie, czy u mnie jest cos nie tak? Dziala mi to na nerwy, bo zdazylo mi sie ze krotko po naladowaniu baterii nie moglem skorzystac z dyktafonu, bo niby za slaba bateria, pozniej odkrylem ze wystarczy wejscie w opcje i ponopwne wybranie rechargable zalatwia sprawe i na wskazniku wskakuja 1 lub 2 kreski. Aku to nowe Sanyo 1000 mAh, w opcjach ustawione na rechargable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ostatnio ze dziwnie zachowuje mi sie wskaznik baterii: akumulator swiezo naladowany, wlaczam playera, po np 2 godzinach widze ze wskaznik spada o 2 kreski. Przechodze do ustawien -> advanced -> battery select - jest ustawione na rechargable, wychodze i mam spowrotem pelna baterie na wskazniku. Za jakis czas znowu to samo - po ponownym wybraniu typu zasilania wskaznik zmienia wskazania (bez zadnej zmiany - wybieram jeszcze raz to samo co juz bylo ustawione). Tez tak macie, czy u mnie jest cos nie tak? Dziala mi to na nerwy, bo zdazylo mi sie ze krotko po naladowaniu baterii nie moglem skorzystac z dyktafonu, bo niby za slaba bateria, pozniej odkrylem ze wystarczy wejscie w opcje i ponopwne wybranie rechargable zalatwia sprawe i na wskazniku wskakuja 1 lub 2 kreski. Aku to nowe Sanyo 1000 mAh, w opcjach ustawione na rechargable.

 

Normalna sprawa (czyt. - w T10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już nowego T60 i rzeczywiście - wskaźnik na używanym akumulatorku i ustawionym rechargable w opcjach działa tragicznie. Kreski zbyt szybko znikają, a przez to za wcześnie jest blokowane nagrywanie. Gdy po zablokowaniu nagrywania przełącze w ustawieniach na alkaline, to mogę jeszcze nagrywać z mikrofonu ponad godzinę, i to przy najwyższej jakości (w T30 daje się się wycisnąć najwyżej kilkanaście minut "dodatkowgo" nagrania!). Mam nadzieję, że to kiedyś poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności