Skocz do zawartości

Nowe Firmware 1.28


Rekomendowane odpowiedzi

Stare dzieje. Ale coś mi się wydaje że dźwiek stracił na jakości. Na misticu zdania są podzielone, jedni mówią że jest lepszy inni że razem z regulacją prędkości pojawilło się dissortion (nie pamietam jak to sie pisało <_< ) Bede dzisiaj testował i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh!!!!! Jeszcze chwila i coś rozwale..... Player nie chce mi wrócić do firmware 1.27 pobranego z iriverpolska na oficjalnej stronie irivera jak klikam na download to odsyła do działu support w którym pisze że firmware jest do pobrania w dziale download, no i biegaj w kółko to może znajdziesz. <_< NIe wchodzą w rachube żadne firmware które się same generują, potrzebuje takiego spakowanego zipem bo ze wzgledu na problemy ze sprzętem jade nonstop na knoppixie. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje takiego spakowanego zipem bo ze wzgledu na problemy ze sprzętem jade nonstop na knoppixie. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Co to za dysk i co mu się stało? (no bo jeśli sprzet a knoppix dziła to musi to być tylko dysk).

 

A firmware jest tutaj:

 

http://rmrmg.com/iriver/h300(eu)-v127.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje takiego spakowanego zipem bo ze wzgledu na problemy ze sprzętem jade nonstop na knoppixie.  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Co to za dysk i co mu się stało? (no bo jeśli sprzet a knoppix dziła to musi to być tylko dysk).

Maxtor 54098h8, nie wiem co mu sie stało, jak wychodziłem zostawiłem włączony komp aby azureus troche pościągał, jak wrócił to ciotka mi powiedziala że komputer klikał i już sie nie uruchamia. :/ To klikanie to była latająca głowica dysku.

 

Teraz mam już nowy dysk seagate. Ale czekam na płyte z XP, bo nie mam dzialającego napedu dyskietek aby ruszyć Milenium z dystkietki startowej.

 

To firmware też mi nie wchodzi. :/ Ale coś mi się wydaje że to wina knoppixa, bo mi co chwile dziwne szopki odwala. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxtor 54098h8

 

To firmware też mi nie wchodzi. :/ Ale coś mi się wydaje że to wina knoppixa, bo mi co chwile dziwne szopki odwala. :/

A niewiele brakowało bym kupił ostatnio dysk maxtora. Na szćzecie wybrałem (czwarty juz raz) seagate i jest wszystko ok. Seagate lubi rmrmg, rmrmg lubi Seagate :)

 

A co do knoppixa i H w czym jest problem? Przecież wystarczy rozpakować tego zipa i rzucić playerowi na dysk, gdzie mógłby tu knoppix coś złego zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, jego następcą jest właśnie seagate. :)

 

Nie wiem czemu, ale jak kopiowałęm firmware z Twojego linka, padło pytanie czy chce zastąpić plik który nic nie zajmuje. Zastąpiłem i nowy plik juz zalmowal 2,5MB (czyli tyle ile powinien) ale nic to nie dało, a na dodatek teraz jak podlaczam player to knoppix go nie widzi.

 

Coś dziwnego się dzieje z tym kompem wczoraj na dokładke jak resetowałem kompa to sie posypał cdrom creativa i zostałem z badziewnym dvd. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

gadki, szmatki, a ktos obiecal dac znac o nowym v1,28! Co jest w koncu: jest lepiej, czy nie (z dzwiekiem)? W/g mnie bas jest jakby bardziej rozlazly... :( przy 1.27 lepiej jednak mnie sie slucha! Ale... moge sie mylic, dlatego pytam pozozstalych. I ciagle te wq(...) przerwy pomiedzy utworami! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karma jak napisałem padła mi dwa razy.

Wszystko przez to hitachi, rio dostało od nich wadliwe dyski i padały strasznie. Mi jeden padł po tygodniu, nawet foli nie zdążyłem ściągnąć :huh:

 

Karma może i malutka ale za to grubiutka :P h300 jest bardziej poręczny :D

 

teraz czekam na Rio Karma 2 ale zapewne prędko nie zrobią :(

 

Naprawdę dzwięk w iriverze jest jakiś taki mało żywy :ph34r: w Rio było zdecydowanie lepiej, a ten equalizer mmmm B)

 

 

Aha zapomniałem o najważniejszym, kupiłem h300 bo miałem dość odsyłania Rio za ocean :unsure: , myślałem, że jak zapłace tyle $ za irivera to będzie znacznie lepszy, i jest pod względem "bajerów" ale nie jakości dzwięku. A może ja mam jakieś lewe uszy B):blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym wiedziec jak naprawde gra ta rio karma :) bo strasznie tanie ten playerek,z tym, ze nie wybajerzony... ale playera sie do odsluchu muzy glownie kupuje ;)... jeszcze mnie ciekawia produkty iAudio tzn. jakosc dzwieku...ciekawe jak z tym jest. W kazdym badz razie dźwięk z PMP jest dla mnie boski :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim czasie i wielu upomnieniach w końcu zabrałem się za test. :P

porównywałem 1.27K i 1.28K aby sprawdzić czy nowsze firmware straciło na jakości dźwięku i ustawień EQ i musze stwierdzić że żadnych różnic nie zauważyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności