Skocz do zawartości

Vtec V39pro 4gb- Problem :nie Rozwija Się Menu ....


andrzej_mi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie :)

i od razu przejdę do rzeczy;

 

Właśnie dzisiaj do mnie sprzęcik dotarł (nówka ze sklepu) i od razu taki problem:

Nie otwiera sie menu w paskach menu , dzieje się to we wszystkich funkcjach.

Po prostu pasek menu(ten czarny pasek który pokazuje się zawsze na dole wyświetlacza) pozostaje drętwy :(

Dotknięcie go powoduje jedynie ukrywanie sie go albo wyświetlanie , ale menu nie rozwija się......

Przy sprzęcie jeszcze nic nie kombinowałem nie uaktualniałem , nie podłączałem do kompa ,tak więc nie mam pojęcia jaka może by tego przyczyna.

Instrukcja nic nie mówi na ten temat i prawdę mówiąc jest bardzo ogólnikowa.

 

Czy ktoś miał może podobny problem z Vtec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie skalibrowałeś ekranu, to musisz naciskać na dolnej krawędzi paska, trochę to dziwne ale tak jest na początku... pamiętaj, poniżej dolnej krawędzi liter, a nawet jeszcze niżej :) (tam gdzie ekran styka się z obudową - od razu skalibruj ekran i wyłącz-włącz V39)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przeczytać instrukcje ;) . Ustawienia => Inne => Test ekranu.

 

Chyba coś namąciłem :( chciałem uaktualnic FW i sformatowałem pleyera :( .

Wgrałem dwa pliki aktualizacyjne do katalogu Record( tak jak zaleca to instrukcja i....biały ekran.

 

Wyświetla mi:

 

Resource Error!

Please Upgrade

version: 1,05

 

Wlączanie i wyłączanie powoduje tylko wyświetlania powyższego komunikatu.

 

Jak z tego wybrnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego katalogu Record? Obydwa pliki powinny być bezpośrednio na dysku playera, a nie w żadnych katalogach. Po pierwszym wgraniu możesz otrzymać komunikat o błędzie pamięci, ale się nie przejmuj i skopiuj firmware na playera jeszcze raz.

 

OK. :)

Już w porządku , nowe FW działa.

Powiem wam gdzie zrobiłem błąd , może to sie jeszcze komuś przyda na przestrogę....

Po sformatowaniu pamięci Vtec-a ( choć nie wiem czy to było konieczne) na jego dysku pozostał katalog o nazwie "Record"

Pliki aktualizacyjne skopiowałem do niego( sądząc że to katalog główny playera i z stąd cały problem :(

 

Dzięki Rafal_F za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie stracił bo to było po sformatowaniu pamięci (nie wliczam plików oryginalnie zamieszczonych na playerku bo te zaraz po przyjechaniu do domu sam zacząłem kasować - w sumie nic ciekawego nie było więc i kolo nic nie stracił:) - aha - ten plik z epoki lodowcowej o dziwo nie był zsynchronizowany - dźwięk nie nadążał :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności