Skocz do zawartości

Iriver Ifp-790 Vs Iriver T60 Vs Iriver T10 Vs Sandisk Sansa M230


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
T60 razem z starszym bratem na którym był wzorowany T60:

Tak, pamiętam jak kilka lat temu wziąłem w łapy 64mb ifpka (bodajże to był właśnie model 140). Jakie to było duże! A dźwięk na cresynach mnie powalił na kolana (po tym zdarzeniu kupiłem mojego pierwszego playerka - czerwonego YP-T6, niestety rozczarowałem się nieco bo nie powalił mnie na kolana jak iRiverek :D Ale i tak był cudny!)

 

 

Tak więc, reaktywacja IFPków to było by coś! Marzy mi się ifp na aku, 2x mniejszy, a dźwiękowo jak jego pierwi bracia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę tą pogoń za dźwiękiem idealnym... część forum z mPlayerami w kieszeniach :D

 

> jakiego masz playera?

> a takiego tam irivera...

> weź pokaż!

> eee daj spokój, taki tam zwykły mp3, niczym się nie wyróżnia

 

Dźwięk może mieć wspaniały, ale jego design skutecznie mnie od niego odpycha. Teraz iFP'ek to coś na wzór samochodu zabytkowego. Jego cena rośnie wraz z wiekiem. Jeszcze trochę i będzie sprzedawany w domach aukcyjnych za grubą kasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Maba słuchałem na swoich PXach i Aurvanach. Aurvany znacznie inaczej brzmią na iFP niż na T60, na iFP gładko i ciepło, na T60 Aurvanych chłodzą strasznie... słuchając mPlayera Aurvany grały jak z iFP...

 

Ja żeby było śmieszniej słuchałem różowego mPlayera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ludzie czym wy sie przejmujecie?? kupujemy takiego mplayera rozowego i robimy nowy trend. myszka micky w kieszeni i jeszcze do tego rozowa. dobra reklama i zobaczycie jak wszycy beda biegac z rozowymi mplayerami. to jest do zrobienia. a my bedziemy tez nosic ale z innego powodu. "]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eche... tylko żeby ściszyć czy zatrzymać muzykę... to kiszka...

 

Ja mam ambitny plan kupić myszę, rozbroić ją, wystrugać obudowę... ładnie bym polakierował itd... :P

Żartuję oczywiście :P

 

Ale pomysł nie głupi bym miał ładny nie powatarzalny odtwarzacz z b. dobrą jakością dźwięku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zginąć z myszą w ręce niż bez... (dopiszcie sobie)

 

No nie ale ten pomysł z przełożeniem tego to bardziej cywilizowanej obudowy nie jest zły... pierwszy mPlayer z powyrywanymi uszami, zmasakrowaną obudową przez dzieci ale grający na Allegro musi być mój :P ja z niego zrobię pożytek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e ludzie czym wy sie przejmujecie?? kupujemy takiego mplayera rozowego i robimy nowy trend. myszka micky w kieszeni i jeszcze do tego rozowa. dobra reklama i zobaczycie jak wszycy beda biegac z rozowymi mplayerami. to jest do zrobienia. a my bedziemy tez nosic ale z innego powodu. "]

OT

to nie jest głupi pomysł, obecnie najmodniejszy w modzie jest właśnie 'obciach' (np białe skarpetki do czarnego garnituru i czarnych butów) :lol: już widzę jak koledzy padają ze smiechu na widok różowej 'myszki' ;D

/EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko zwięźle i na temat: mysza gra bardzo podobnie do Clipa... takie porównanie z pamięci, bo Aurvany brzmią inaczej... Aurvany są bardzo czułe na zimny lub ciepły dźwięk... ciepło było z myszą, ifp, Clipem, chłodno z mpio (jakimś tam), T60, T10... czyli charakterystyka myszy jest podobna do ifp i Clipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności