Skocz do zawartości

Seria Txx Irivera, Co Zagra Lepiej?


colnet

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwinę teraz myśl w temacie ;) Wiele osób poleca iRivera z serii T.. obojętnie czy to T10, T30, T50/60, wiele osób je też ma. Ale także wiele osób ich nie poleca, dlaczego? Bo podobno grają słabo jak na iRivera... po świetnej serii IFP może się faktycznie tak wydawać ale seria T... to dalej świetne playery. Dlatego moje pytanie brzmi co zagra ewidentnie lepiej i gorzej od serii Txx. Chodzi mi o bardziej konkretne porówania a nie gdybanie, z mojej strony wygląda to tak:

 

T10 vs IFP wygrywa IFP

T10 vs SanDisk m230 wygrywa T10

 

Z góry jednak zakładam że wszystkie no-name i Creative zagrają gorzej. Więc tego co nie ma porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii jak zagra T10 zależy od słuchawek.

 

PX100

 

T10 vs Vibez - bezapelacyjnie lepiej brzmi trekstor

T10 vs Sony E002 - nie słyszę między tymi playerami różnicy

 

Koss Porta Pro

 

T10 vs Vibez - dla mnie porty robią się zbyt krzykliwe(!?) na vibezie, bardzo lubię na nich słuchać muzyki w połączeniu z iriverem

T10 vs Sony E002 - nie wiem czy to nie wymysł mojej wyobrażni, ale na soniaczu w portach poprawia się najniższy bas

 

HD555

 

T10 vs Vibez - na vibezie bardziej wyeksponowany jest wokal, czyli to co lubię ;) z tymi słuchawkami T10 nie zagra tak dobrze

T10 vs Sony E002( ^_^ ) - na tych samych utworach jeszcze nie słuchałem, później dopiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebus , zaraz napiszesz ze t60>ifp

t60>t39

i t60>karma

 

.....

 

jak w meizu jest sam bas, to znaczy ze mam cos z mozgiem i z uszami, bo ja slysze duzo gory i ladnego srodka, moze bass boosta miales odpalonego ;p

 

eq daje baaardzo duzo, tylko trzeba go opanowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie samo zdanie co niedobrzelec ;p , mialem z5, potem ifp i moge powiedziec to co ma na poczatku, jak porownywalem z5 do t60, to tez gralo ladniej, czysciej, ale w z5 dochodzi gapples, mistrzowskie wykonanie i ******szczy aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebus , zaraz napiszesz ze t60>ifp

t60>t39

i t60>karma

 

.....

 

jak w meizu jest sam bas, to znaczy ze mam cos z mozgiem i z uszami, bo ja slysze duzo gory i ladnego srodka, moze bass boosta miales odpalonego ;p

 

eq daje baaardzo duzo, tylko trzeba go opanowac.

 

Nie.... No nie przesadzajmy... i nie, nie miałem.

 

Ten bass jest świetny, ale w umiarze...

Co przez to rozumiem? Przykładowo kobiece wokale brzmią ciemno...

 

 

 

O! Dokładnie to co napisałeś powyżej! M6 dla mnie jest za mroczny :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności