Skocz do zawartości

Samsung Yp-p2


speed23

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post pod postem, ale zauważyłem że na generation mp3 w rankingu odtwarzaczy zaszły małe zmiany, ze względu na szumu przy głośności 0, clix 2 spadł nieco, pod tym względem p2 podobno okazał się lepszy. Odtwarzacze testowano na słuchawkach q-jays, UM1, UM2 custom earmold, EM3 Pro Earsonics i Sennheiser PCX-450.

 

classement_audio_2.jpg

 

http://mp3.generationmp3.com/2008/04/28/15...-qualite-audio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Może spróbuj odinstalować Emodio i Media Studio, odinstalować odtwarzacz (jeśli coś jeszcze zostało) i zainstaluj od nowa Emodio i dopiero gdy jest włączony podłącz odtwarzacz?? Ewentualnie znajdź dobrego kumpla z "dobrym" XP i spróbuj u niego wgrać nowy firmware (w przypadku mojego T10 to pomogło - systemy mają swoje humory).

Co do filmików, to i z poziomu samsungowego programu ładnie konwertuje. Wciskasz na dole Add File, wybierasz plik który chcesz przekonwertować i ok. Gdy pojawi się już na liści - klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i Convert File.

Witam wszystkich ja mam podobny problem co kolega .Mam Samsunga YP-P2 4GB....Czy moze mi ktos powiedziec jak mam wrzuucic do niego film tak zeby on go czytal bo jak narazie mi pisze (plik nieznany)Z tego co przeczytalem na tym forum to chyba potrzebuje programu do czytania filmikow jak i konwertowania .Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem w trakcie szukania empetrójki (zastąpi mi irivera T10). Czy YP-P2 jest dobrym wyborem pod względem dźwięku. Oczywiście dokupię do niego porządne dokanałówki. Będę słuchał głównie rocka. Zastanawiam się nad tym Samsungiem i jakimś nowszym Sonym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jakiego sony masz na myśli, w porównaniu z A80x do rocka lepszy P2, do klasyki sony, P2 jest też minimalnie głośniejszy ;)

 

Obawiam sie ze zeby uzyc takiego uogolnienia to trzeba podac na jakich sluchawkach - na Denonach C700 np. A8xx/S6xx w kazdym repertuarze wypada lepiej niz P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale zauważyłem że na generation mp3 w rankingu odtwarzaczy zaszły małe zmiany, ze względu na szumu przy głośności 0, clix 2 spadł nieco, pod tym względem p2 podobno okazał się lepszy. Odtwarzacze testowano na słuchawkach q-jays, UM1, UM2 custom earmold, EM3 Pro Earsonics i Sennheiser PCX-450.

 

classement_audio_2.jpg

 

http://mp3.generationmp3.com/2008/04/28/15...-qualite-audio/

 

Zen powyzej S610 (ktore brzmi dokladnie tak samo jak 810), clasic powyzej touch'a - to jakas sonda uliczna czy moze odsluch na sluchawkach z zestawu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę tu chodzi o poziom szumów, a nie o jakość dźwięku.

 

Obawiam sie ze nie bardzo - tlumaczenie tekstu nad rysunkiem:

"After a first classification of 12 walkmans according to their sound quality, here this classification updated with this time 15 models"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni robili te testy... Chyba wszystko było na poziomie głośności 0 albo na mute :P Mam Samsunga T10 i nie szumi jedynie jeśli nie słucha się muzyki... Nie jest to może szum dokuczliwy, ale jeśli ktoś się wsłucha to usłyszy :P

 

Także możliwe, że jednak chodzi tu o jakość dźwięku. Albo jak zwykle żabojady dały ciała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee ;P Przecież mówię, że jeśli skaczę po menusach to jest cichuto... Ale jeśli włączysz jakiś utwór i ściszysz tak do poziomu 1-3 to jak się wsłuchasz - da się usłyszeć szum. A może to tylko ja mam taki dobry słuch albo tak czyste uszy ;)

 

A tak na serio, to serio serio da się słyszeć szum... Niech ktoś potwierdzi i mnie poprze <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema mam taki proble mianowicie chciałby sobie wgrać nowe UCI na mojego YP-P2 ale nie moge :( na stronie emodio.com jak daje Send To Device albo nie dzieje się nic albo pisze że nie można zapisać albo strona się jakby tylko odświeża. Chciałbym dostać pełna instrukcje jak wgrać UCI. Prosze pomóżcie !!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Siema mam taki proble mianowicie chciałby sobie wgrać nowe UCI na mojego YP-P2 ale nie moge :( na stronie emodio.com jak daje Send To Device albo nie dzieje się nic albo pisze że nie można zapisać albo strona się jakby tylko odświeża. Chciałbym dostać pełna instrukcje jak wgrać UCI. Prosze pomóżcie !!!!! :( :( :( :( :( :( :( :( :(

 

 

musisz sie zarejestrowac na tej stronie emodio, a potem z poziomu tego programu otworzyc ich strone, jest w nim taka przegladarka i dopiero wtedy da rade wgrywac UCI i inne rzeczy

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie ile zajmuje film miejsca na tym samsungu ? Po tym konwertowaniu zajmuje mniej, czy powiedzmy te 700mb (1cd) ?

 

 

normalne, że jak prze konwertujesz film do mniejszego formatu i z mniejszą ilością kbps to będzie mniej zajmował, u mnie jak przerabiałem na spinna w podobnej rozdzielczości filmy (480 x 272 ) to film zajmował do 500 mb ( najlepsza jakość ).

Do konwersji polecam Procoder 3, albo loli video converter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności