Skocz do zawartości

Samsung Yp-p2


speed23

Rekomendowane odpowiedzi

hm a ja mam do was pytanie miałem okazje zobaczyć ten odtwarzacz w akcji w sklepie nie dla idiotów i nie wiem czy to u nich coś nie tak czy to z P2. Otóż na słuchawkach Hd201 takie tam były podpięte Odtwarzacz ten dawał dźwięki mechanizmu przy chodzeniu po menu i czymkolwiek jest do irytujące lekko to jest normalka w P2? I czy szumy w filmach ciche bo szumi jednak to także jest typowość tego odtwarzacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam, jestem tu nowy i mam problem z samsungiem o którym tu mowa, w wersji JAB. Otuż w tej wypasionej maszynce, którą to przed paroma dniami nabyłem w niemczech mam parę problemów-

1.niby że ma on odtwarzać filmy w formatach mpeg4 i wmv, a nie odtwarza on centralnie zadnych formatów (prosze o szybkom odp. Nie wiem czy mam przeinstalować softa czy są potrzebne jakies stery...)

2.mają działać na nim jakies gierki (jak to zrobic??? wogole w menu niema takiej opcji jak 'games'...)

3.przez bluetoth ne moge nic wysyłac a niby mozna i próbowalem na niego wysłac cos z Plusfona 401i, Sony Ericssona K550i i Sagema my511x i sie nie chciało połaczyc...

 

a tak ogolnie to fajny jest i wszystka muza mi na nim działa ,ładne brzmienie (mam seryjne słuchafony...)

 

ps

tez mam dzwieki poruszania sie po menu ale jak slucham muzy to nie słychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacques La Fey

Coś źle robisz ja miałem i śmigał ..., fajny efekt 3D ma wbudowany ..., wideo też sie przerabiało ...

 

Jeśli nie masz oryginalnego Windowsa, zasyfiony komp - zrób format, załatw sobie darmowy Windows z uczelni czy coś i powinno pomóc z niedziałaniem programów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Siemanko ludziowie!

Mam problem z YP-P2J AB.

Po instalacji programu Samsung Media Studio ani go widu ani slychu.

W/g instrukcji powinien sie sam wlaczyc po podlaczeniu Yeep'a do usb albo jesli nie, standardowo kliknac 2 razy ikone.

Podlaczam, klikam i wielkie nic!!!!!

Winde mam oryginalna (Vista) nie wiem co zrobic...pomocy ludzie!

 

P.S.

Sciagalem tez ten program ze strony Samsunga. Tez nie dziala. Czy on w ogole wspolpracuje z Vista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Vistą może być problem, wiadomo że to poracha ;) Nie wiem o jakim "programie ze strony Samsunga" mówisz, ale wypuścili coś co się zwie Emodio. Spróbuj to wgrać, zupdate'ować no i standardowo update Windows Media Player do wersji 11.

Emodio może ściągnąć FW z poziomu programu..

www.emodio.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Vistą może być problem, wiadomo że to poracha ;) Nie wiem o jakim "programie ze strony Samsunga" mówisz, ale wypuścili coś co się zwie Emodio. Spróbuj to wgrać, zupdate'ować no i standardowo update Windows Media Player do wersji 11.

Emodio może ściągnąć FW z poziomu programu..

www.emodio.com

 

THX za szybka odpowiedz!

Ze strony Samsunga tez Samsung Media Studio. WMP mam 11.

Z Emodio byla taka sama sytuacja. Klikam podlaczam i nic!

Sciagnalem AVS Video Converter bo gdzies wyczytalem ze konwertuje do formatu SVI ktory to obsluguje Yee'p, ale nie potrafie tego zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX za szybka odpowiedz!

Ze strony Samsunga tez Samsung Media Studio. WMP mam 11.

Z Emodio byla taka sama sytuacja. Klikam podlaczam i nic!

Sciagnalem AVS Video Converter bo gdzies wyczytalem ze konwertuje do formatu SVI ktory to obsluguje Yee'p, ale nie potrafie tego zrobic.

 

Może spróbuj odinstalować Emodio i Media Studio, odinstalować odtwarzacz (jeśli coś jeszcze zostało) i zainstaluj od nowa Emodio i dopiero gdy jest włączony podłącz odtwarzacz?? Ewentualnie znajdź dobrego kumpla z "dobrym" XP i spróbuj u niego wgrać nowy firmware (w przypadku mojego T10 to pomogło - systemy mają swoje humory).

Co do filmików, to i z poziomu samsungowego programu ładnie konwertuje. Wciskasz na dole Add File, wybierasz plik który chcesz przekonwertować i ok. Gdy pojawi się już na liści - klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i Convert File.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odinstalować Emodio i Media Studio, odinstalować odtwarzacz (jeśli coś jeszcze zostało) i zainstaluj od nowa Emodio i dopiero gdy jest włączony podłącz odtwarzacz?? Ewentualnie znajdź dobrego kumpla z "dobrym" XP i spróbuj u niego wgrać nowy firmware (w przypadku mojego T10 to pomogło - systemy mają swoje humory).

Co do filmików, to i z poziomu samsungowego programu ładnie konwertuje. Wciskasz na dole Add File, wybierasz plik który chcesz przekonwertować i ok. Gdy pojawi się już na liści - klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i Convert File.

 

Dzieki człowieku!

Poprobuje z odinstalowaniem i zobacze co i jak, moze poskutkuje.

Dzięki bardzo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odinstalować Emodio i Media Studio, odinstalować odtwarzacz (jeśli coś jeszcze zostało) i zainstaluj od nowa Emodio i dopiero gdy jest włączony podłącz odtwarzacz?? Ewentualnie znajdź dobrego kumpla z "dobrym" XP i spróbuj u niego wgrać nowy firmware (w przypadku mojego T10 to pomogło - systemy mają swoje humory).

Co do filmików, to i z poziomu samsungowego programu ładnie konwertuje. Wciskasz na dole Add File, wybierasz plik który chcesz przekonwertować i ok. Gdy pojawi się już na liści - klikasz na nim prawym przyciskiem myszy i Convert File.

 

 

No nie bardzo to pomoglo. nie próbowałem wprawdzie na innym kompie, nie mam takiej mozliwosci od niedawna jestem poza granicami kraju i niestety nie mam tu za duzo znajomych, moze jak bede w Polsce.

Tymczasem zupgradowalem Yeep'a do wersji 5.08 ale to tez nic nie pomoglo.

plik "demo" ktory byl w Yeep'ie "Sheep In The Island" to format WMV po przekonwertowaniu na AVS-ie innego pliku AVI (AVI na WMV)mój Yeep twierdzi ze format jest nieodpowiedni.

No szlag mnie trafi ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

więc.

p2 gra bardzo średnicą, punktowym, nie zalewającym basem i górą, która po prostu jest.

gdzieś kiedyś wyczytałem, że jest on na podobnych bebechach co v39.

 

eq- 5pasków, standard. Cudów tym nie zdziałasz, ale jakieś drobne korekcje jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 pasków?

Nadrzędny (Master, coś jak StoneEQ w Vedii):

60, 150, 400, 1.1, 3.5, 8, 14 Hz (regulacja od -3 do +3)

myDNS (Nakładka na Master):

60, 150, 400, 1.1, 3.5, 8, 14 Hz (regulacja od -10 do 10), 3D (0 do 4), Bass (0 do 4), Clarity (0 do 2)

 

Co do procesora to jest to ten sam telechips co w Cowonie D2 czy Clixie 2, czyli TCC 78xx (2x400Mhz), w V39 jest starsza konstrukcja 82xx (1x200Mhz), jednak w P2 jest dziwny wzmak Wolfson WM1808G, który zbyt wielkiej mocy nie oferuje. Jak znajdę czas to coś więcej napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności