Skocz do zawartości

Samsung Yp-p2


speed23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czy wiadomo cos na temat daty pojawienia sie tego playera w u nas w sklepach? czy jest to cos godnego uwagi i warto sie przymierzyc do zakupu?

zwrocilem uwage na Samung YP-P2 > TCC 7801 + Wolfson WM87xx (?) to oznacza ze moze reprezentowac pozio9m clixa 2 i cowona d2 pod wzgledem dzwieku??

http://www.engadget.com/2007/08/14/samsung...with-bluetooth/ konkretnie ten model mam na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio bawiłem się nim w MediaMarkt w Belgii i ogólnie jest fajny. Trochę drogi 200 €. Jedynie ekran nie przypadł mi do gustu. Za bardzo panoramiczny przez co właściwie nadaje się tylko do oglądania filmów 16:9. Przy zwykłych filmach 4:3 lub przy zdjęciach 3:2 lub 4:3 obraz zajmuje za małą część całego ekranu. Z dźwięku też nie byłem zadowolony ale to może wina tych piosenek co były tam wgrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!!!!!

Niedawno kupilem Yp-p2 4GB.......Mieszkam w Londynie...Dalem za niego 110 funtow. Jestem bardzo zadowolony.

Ekran ma 3 cale i swietnie odtwarza panorame. Filmy 4:3 sa wyswietlane w troche mniejszym oknie. Jakosc muzyki wg mnie bardzo bardzo dobra. Mam px-y 100, ktore wkrotce zmieniam na grado sr60 wiec zobaczymy jaka bedzie roznica. Jest touchscreen i dolaczany screen protector wiec nie ma obaw o to, ze ekran bedzie brudny od dotykania palcami.

W ustawieniu user sound jest parametryczny equalizer...poza tym jest jeszcze Master EQ czyli mozna tez dostosowac dzwiek w filmach.........Ogladnijcie wideo recenzje na youtube..........

Porownywalem Samsunga z Cowonem D2 i wybor byl ciezki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Jacques La Fey

ropusz zwykły film ma 4:3 od kiedy ? ~95 % filmów i ~75 % seriali jest w 16:9 a nawet 16:5 itp., zdjęcia panoramiczne też zyskują na popularności (nowe Kodaki i inne), panorama to przyszłość i jest to największa zaleta tego odtwarzacza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przed chwilą zaopatrzyłem się w 2gb P2'ke. Jak tylko do mnie dotrze to postaram się naskrobać jakąś recenzję (punktem odniesienia będzie Meizu M6 w który co prawda padł mi wyświetlacz, ale wciąż z odtwarzaniem radzi sobie całkiem nieźle :). Jako że jest to mój pierwszy post to witam wszystkich serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu dotarł do mnie Samsung yp-p2. Zgodnie z zapowiedzią chciałbym podzielić się z Wami swoimi wrażeniami (przede wszystkim) z odsłuchu tego sprzętu. Niestety, Meizu którego używałem do tej pory całkowicie przestało działać, więc będę się do niego odnosił raczej wirtualnie, mając w pamięci jego dźwięk. Gdy wpadnie w moje ręce kolejny egzemplarz wtedy postaram się popełnić jakąś recenzję.

Co do p2, Wykonanie jakość materiałów nie budzi zastrzeżeń. Szkoda tylko, że zarówno z przodu jak i z tyłu playera lubią odciskać się paluchy.

Dźwięk jaki sprzęt oferuje... W pierwszej chwili mnie rozczarował. Na szczęście powodem było francuskie oprogramowanie (limit głośności), które szybko zostało zastąpione przez koreańskie (dzięki któremu P2 jest widoczny w systemie jako dysk wymienny). Tu odtwarzacz pokazał na co go stać. Choć nie ma tyle mocy co chiński kuzyn, głośność jest przyzwoita. Sam dźwięk jest niezwykle szczegółowy. Pisząc "niezwykle" mam na myśli "niezwykle" :) Pod tym względem znacznie przewyższa Meizu (choć jego brzmienie odtwarzam z pamięci). Bas jest czysty, precyzyjny schodzi nisko, choć nie przebija się na pierwszy plan. Przestrzeń - szeroka i czysta. Doskonale wypada praca kanałów w stereo. Dawno tyle radości nie dostarczyły mi wszelkie remastering'owe efekty :) EQ działa bez zarzutu, zmiana parametrów jest wyraźnie odczuwalna i, w przeciwieństwie do znanych mi odtwarzaczy, ich znaczna modyfikacja nie generuje "charczenia". Czego p2'ce względem Meizu brakuje (przynajmniej po krótkim okresie odsłuchu), to "czynnika radości". Bo niby wszystko ok, dźwięk fajny, to jednak gdy Meizu sobie brzęczał zdarzało się, że przy niektórych utworach sam do siebie się uśmiechałem. Tu tego jeszcze nie było... i jeśli nie będzie to w dziale komis niebawem pokaże się nowe ogłoszenie :P Choć P2 ma potencjał i liczę na niego. Kończąc jakość dźwięku jest zdecydowanie na wysokim poziomie. Brzmienie diametralnie rożnie od tego w Meizu, bardziej szczegółowe, czyste z mniejszą ilością basu (choć jest go wystarczająco). Jest ono bardziej "chirurgiczne" brak mu trochę ciepła.

A poza tym wypasiony wyświetlacz (wkurzający bo dotykowy, ale 1000 razy wygodniejszy od tego w V39) i bluetooth, z możliwością wykorzystania odtwarzacza jako telefonu i bardzo szybkim transferem. Ta pierwsza rzecz, zdaje się być totalnie nieprzydatna, ale dostarcza sporo uciechy i prezentuje całkiem wysoką jakość. To by było na tyle.

Ps

Słuchawki jakich używam to Px100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczesliwym posiadaczem tego playera. Mam go dopiero dwa dni i testuje go, jak narazie wszystko super, polecam wgrac nowy firmare ze strony samsunga wer. 3.15 znacznie poprawia funkcjonalnosc, dodaje nowe funkcje i obsluge plikow aac. Jak go dobrze przetestuje to jeszcze cos napisze, w tej chwili uzywam sluchawek philipsa sdh 9500, te dolaczone do playera tez nie sa zle, ale jak dla mnie za duzo basu i zamalo tonow srednich i wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy ! Jakos od dwoch tygodni mam w swoich rekach Samsunga P2. Baardzo mi sie on podoba pod wzgledem stylistycznym. Czasem denerwuje mnie jego dotykowy ekran bo nie zawsze sie kliknie to co chcialem :) Oczywiscie wgralem wszystkie uaktualnienia i jest w miare funkcjonalny :) Ale nie o tym powinienem tu pisac. Lecz o dzwieku. Moj P2 gra z Bose In Ear i bardzo mi sie podoba to brzmienie. Mam porownanie do Samsunga K5, iPoda Nano 2G, Creativa MuVo V100 i Zen V Plus oraz jakies stare mp3 LG.

Samsungi moim zdaniem najlepiej wypadaja, a P2 porownujac z K5 takze wygrywa. Tak jak juz wczesniej ktos napisal bardzo czysto gra, dzwieki sa odseparowane od siebie, bardziej jest to wysypanie kilku pinezek na stol niz wylanie wody. Kazdy szczegol jest wyrozniony. Moich Bose niestety nie moge porownac do innych z tej polki poniewaz nikt kogo znam osobiscie nie zaopatrzyl sie w sluchawki wysokiej klasy. Przesluchiwalem m.in. CX300, Aurvana, Pionieer SE-CL20 i jakies tam Sony z dokanalowek, a z pchelkami nie ma co porownywac(MX550,MX50,MX300,Pionieer SE-CS22) to zadne nei byly konkurentami Bose. Ale z wielu opinii wnioskuje ze w cenie Bose mozna kupic ladniej brzmiace sluchawki i wlasnie w nie dalekiej przyszlosci przesiade sie na JBL 220 albo jakies Shure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Na razie czekam na swojego D2, bo siedzi u brata we Wrocku. Bede walil rece, jak go spowrotem dostane i kupie rozsadny aparat, czyly gdzies tak na poczatku lipca. Ogolnie rzecz biorac to D2 jest bardziej szczegolowy, a P2 kladzie nacisk na basy.

 

A Wawe dodadza, jak HGW druga linie postawi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności