Skocz do zawartości

Update Firmware W T60 Z 1.02 Na 1.03.


Dex-ter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przeszperalem forum, ale nie znalazlem konkretnej informacji o tym, jakie zmiany wprowadza update wirmware'u z 1.02 na 1.03 w T60. Na stronie iriver.com jest tylko adnotacja, ze 1.02 ma poprawione nagrywanie z radia. Kupilem mojego irivera juz z wersja 1.02 . Iriver Plus 3 proponuje mi zmiane na 1.03, ale nie wiem co ona polepszy. Do tego nie wiem tez, czy skasuja mi sie wszystkie mp3 z pamieci.

 

Prosze o odpowiedzi osoby mogace jakos pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianiłem firmware na 1.03 i jedyne co na razie zauważyłem to inne wyświetlanie autora i tytułu piosenki, wg. mnie warto zmienić firmware na nowszy chociażby z tego powodu. Update'owałem jakiś czas temu ale z tego co pamiętam to piosenki zostały mi na odtwarzaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmianiłem firmware na 1.03 i jedyne co na razie zauważyłem to inne wyświetlanie autora i tytułu piosenki, wg. mnie warto zmienić firmware na nowszy chociażby z tego powodu. Update'owałem jakiś czas temu ale z tego co pamiętam to piosenki zostały mi na odtwarzaczu :)

 

Rozumiem. Szkoda, ze producent na stronie nie podal zmian zawartych w nowym 1.03 wirmware. Czy ja wiem, czy warto sie bawic tylko po to, by inaczej pokazywal mi tytul itp ? :). Mozesz sprecyzowac, co dokladnie sie zmienilo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy warto sie bawic tylko po to, by inaczej pokazywal mi tytul itp ? :) . Mozesz sprecyzowac, co dokladnie sie zmienilo ? :)

 

A ile tej zabawy? Raczej warto, bo z dużym prawdopodobieńswem poprawiono jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze warto wiedzieć!

Zmiany nie zawsze muszą być zauważalne. Poszukaj gdzieś, może znajdziesz opis, co zostało poprawione.

 

Gdybym tego nie zrobil, nie pisal bym tematu ;). Bylem na stronie PL oraz COM irivera i niestety nie ma nic na ten temat. Google tez nie pomoglo, dlatego napisalem tutaj - w IMO najlepszym forum jezeli chodzi o playery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - zazwyczaj w firmware są poprawione jakieś zmiany niekoniecznie widoczne. Co do tego paska tytułu, to wcześniej przesówał się po literce a w nowym pojawia się część tytułu znika i pojawia się następna część.. Więcej szczególnych zmian już nie pamiętam, przyzwyczaiłem się do nowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą - zazwyczaj w firmware są poprawione jakieś zmiany niekoniecznie widoczne. Co do tego paska tytułu, to wcześniej przesówał się po literce a w nowym pojawia się część tytułu znika i pojawia się następna część.. Więcej szczególnych zmian już nie pamiętam, przyzwyczaiłem się do nowszej wersji.

 

Hm, u mnie na 1.02 tez przesuwa sie caly tekst, znika, a potem druga czesc - "horizontal" lub "vertical" - i to mam w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem juz po Upgradzie do 1.03. Generalnie, nie widze NIC co by sie zmienilo :). Wszystkie ustawienia sa takie same, a wyswietlanie utworu dalej mozemy ustawic na "vertical" lub "horizontal" + "slow", "normal", "fast" ;).

 

Jedyne co sie zmienilo, to wszystkie ustawienia radia i dzwieku sie zresetowaly :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zmiana softu z 1.2 na 1.3 daje sporo!!! Poprawiono obsluge baterii alkalicznych i teraz nie klamie z informacja o stanie naladowania baterii! Co jeszcze? Moze porawiono korektor... Takie wrazenie mam... A wiec koniecznie trzeba wymienic ten stary soft i co wazne (bo ktos sie pytal o to!) po zmiane softu nie traci sie niczego co jest na playerze, jedynie wyzerowaly sie ustawienia odwarzacza! Firmware 1.3 wiec bardzo ok!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Podepne sie tutaj, bo nie moge znalezc tego co gdzies juz czytalem. Otoz, ktos napisal, ze jezeli sie rozlaczy playera podczas wgrywanie nowego firmware, to bedzie go sobie mozna na choince powiesic :rolleyes: Mi sie przypadkowo cos takiego zdarzylo (cos mialem zwalone z USB <_< ) i rzeczywiscie przez chwile byla lipa i panika, bo po wlaczeniu jakos nie moglem wejsc np w radio albo w browser :P Pozniej jednak dokonczylem wgrywanie firmware z programiku iriver Firmware Updater i na szczescie wszystko zaczelo dzialac :)

 

ale moze to tylko mi sie tak fartnelo...w kazdym razie odradzam probowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intuicyjnie stwierdzam, ze w przypadku gdy mamy wewnetrzny aku to podpiecie pod USB niczym nie grozi i zawsze mozna go "przy okazji" doladowywac.

Inaczej gdy mamy baterie zewnetrzna: bo to albo bateria jest albo aku i wtedy chyba trzeba odlaczyc fizycznie od calego ukladu takie zasilanie (a to wymagaloby wlasnie dodatkowego ukladu elektronicznego?), bo przeciez ladowanie baterii mogloby sie skonczyc bardzo nieprzyjemnie dla baterii i playera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności