Skocz do zawartości

Ogg Czy Jest Wspierane W Ifp


Przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie, ale ponoć za jakieś dwa tygodnie ma być wydany nowy firmware, który już będzie potrafił odtwarzać Ogg Vorbis.

 

Też czekam na to, ale trzeba być cierpliwym. Na iriwer international piszą, ze byłoby już dawno, ale mają problemy techniczne czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to jest Ogg? tez mam ifp ale nie wiem co to jest ... pozdrawiam ja mam wersje fireware 2.05 i jest do bani, duzo bledow, jak sie chodzi po katalogach w czasie trwania muzyki to sa zaklucenia, krotkie przerywanie muzyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze masz 195 tc :))))))) jesli nie mozesz utworzyc katalogow i nie masz wgranego softu aby Twoj odtwarzacz byl widziany jako dysk w kompie to MASZ PROBLEM i mysle zebys wgral fireware jeszcze raz (moze nawet i starsza wersje) i zobacz wtedy czy tak sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogg jednak sie różni od WMA i MP3. Ogg jest programowany dla VBR - Variable Bit Rate. Mp3 i WMA są do stałych bitrate, bo wtedy mają lepszą jakość:)

 

Ogg jest rewlacyjny, ripowałem orginalną płytę metaliki i w Mp3 kiedy mocniej rżnęli na gitarach to wszystko sie zaczynało zlewać, a jak użyłem ogg to na bitrate 128 nie zauważyłem żadnej różnicy.

 

I to już wyjaśnienie całej tej afery z oczekiwaniem na Ogg :)

 

/Ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w instrukcji obslugi jest napisane ze sie pojawi taki format, mp3 pro takze... no ale kiedy to zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności