Skocz do zawartości

Iaudio X5


themadcub

Rekomendowane odpowiedzi

Juz prawie jest (nie ma chyba jeszcze ceny). Zapowiada sie dobrze (byc moze jest lepszy niz seria H3**), ale znow ma ten badziewny kolorowy wyswietlacz :-( (to juz chyba nieuniknione). Odtwarza FLAC!!! Ciekawe jak sie sprawdzi w praktyce :-)

 

EDIT: zapomnialem podac linka:-) http://www.iaudio.com/member/int_mymenu.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link otwiera stronke z kilkoma linijkami po koreansku?, zadnych fotek odtwarzacza.

 

Co do iAudio: w prsowych testach dostaje dobre wyniki. Jakis czas temu wlasnie ta marka a nie iRiver, byla reklamowana w prasie jako iPod killer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tle tego sprzetu H10 wyglada bardzo przecietnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazują X5 w towarzystwie słuchawek Panasonic kosztujących oficjalnie w Polsce 49zł?? :) Jakoś niezbyt zachęcająco to wygląda...

Nie wszyscy muszą być świadomi ceny - a dla niektórych "mogą" one wyglądać atrakcyjnie... Znam takich. <_<<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem "przyjemnosc" :) posluchac chwilke muvo tx fm (~256MB) na dolaczonych do zestawu sluchawkach. Wygladaly calkiem niezle, ale jak przyszlo co do czego to graly jak by byly co najmniej z poprzedniej epoki (przypomnial mi sie dzwiek generowany przez walkmana sony (a moze jego podrobke) z dolaczonych sluchawek, ktorego dostalem na komunie :) )- czyli ponad 10 lat temu :) Potem podlaczylem swoje koss'y i juz bylo lepiej, ale jeszcze czegos jednak brakowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playerek wygląda ciekawie (mówie tu o Iaudio X5), fajnie wygląda nawigacja w menu (przynajmniej patrząc na zdjęciach) ale... pytanie jak to tak na prawdę grą (tzn jak bardzo odstaje od produktów iRivera :D ) i drugie moje ale to nie podoba mi się umiejscowienie joystika, lepiej by było gdyby był umieszczony centalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, oglądałem zdjęcia i miałem nadzieję że jakieś cd/mp3 znajdę a tu lipa :(

bo to zmierzch naszych playerkow...

 

smutne ale prawdziwe. cd/mp3 umieraja smiercia naturalna. teraz epoka flashy i hdd :(

 

wątpie zeby sam iriver wypuscil jakiegos cd/mp3 jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest takie zle bo mozna plejerka obslugiwac jak telefon - trzymasz w prawej lapce i kciukiem smigasz po joy'u ;) (nie wiem jak maja leworeczni)

I tak uważam że wygodniej by było gdyby joy był umiejscowiony centralnie. W telefonach komórkowych też masz go umiejscowionego centranie a nie po boku. A taki grajek nie jest dużo większy od telefonu komórkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności