Skocz do zawartości

Offtopic Zone ;)


Goa

Rekomendowane odpowiedzi

Tacy ludzie nie mogą istnieć... Bo skąd miałby mieć Nortona 98? Jak swój, to przez te lata siem dowiedział, jak od kogoś, to ten ktoś mu powiedział.. moim zdaniem dla beki ludziska wypisują takie rzeczy, przyznaje się bez bicia, mi też siem kiedyś zdażyło :rolleyes::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 326
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do odtwarzacz "typu iriver" to nacialem sie na niego ostatnio. Kupil go sasiad z sieci. Pokazal mi go i powiedzial ze kupil za 200 zl i pewnie jakis badziew. Ja zrobilem wielkie opczy i zaczalem mu tlumaczyc jaka dobra firma jest iriver. Dopiero jak wzialem to do reki to zorientowalem sie ze to jakis noname :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak jest. i juz doprowadzil mnie do lez, ze smiechu oczywiscie :D

 

odtwarzacz "TYPU" iriver

O nie za cos takiego powinni wsadzac bez mozliwosci zwolnienia warunkowego :angry: Toz to skandal w bialy dzien czy nikt tego nie kontroluje ? Bezczelny plagiat :angry: A w to nie uwierze "Zbudowany na tych samych podzespołach Posiada wbudowaną pamięć flash firmy SAMSUNG oraz procesor firmy PHILIPS". Podrobka jak byk, napewno renemowane koncerny nie bawia ie w takie rzeczy <_<

.... stary jakas firma sobie kupila od philipsa procka, pamieci od samsung ai zlozyla playera, ajko ze iRIvera nie opatentowal designu to zgadnela od niego. Nie widze dlaczego mowisz ze te czesci w srodku maja byc nie orginalne :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... stary jakas firma sobie kupila od philipsa procka, pamieci od samsung ai zlozyla playera, ajko ze iRIvera nie opatentowal designu to zgadnela od niego. Nie widze dlaczego mowisz ze te czesci w srodku maja byc nie orginalne :P.

To nie jest takie proste jak sie wydaje, tu nie chodzi o zakup kg. bananow. W gre wchodza gigantyczne pieniadze na gigantycznym rynku, transakcje tu zawierane rzadza sie innymi prawami niz zakup na bazarze.

Umowy zawierane pomiedzy kupujacym a sprzedajacym dokladnie reguluja takie sprawy jak zastosowanie, termin wykorzystania a nawet miejsce sprzedazy produktu zlozonego z zakupionych podzespolow itp. Zadna liczaca sie na rynku firma nie pozwolilaby sobie na wpadke i medialna kompromitacje robiac interesy o watpliwej legalnosci. Jak wol widac ze to podroba ! (w kazdym procesie by to udowodniono) Z checia odwiedzil bym strone producenta playera ktory "Jest to dokładna kopia odtwarzacza firmy iRiver !!!!" :lol: bo chyba ktos go musi gdzies skladac? Ciekaw tez jestem ukladow ktore w nim siedza, plyti i reszty podzespolow - moze ktos kupi, rozkreci i sprawdzimy po numerach fabrycznych? <_< Tandeta tluczona masowo gdzies w azji ktorej bedzie teraz wysyp :angry:

Btw: Na "tych samych podzespolach" udalo im sie osiagnac tylko "24" godziny odtwatzania? Moc wyjsciowa 2 X 5 mW, co prawda zniknal firmware ale w jego miejsce pojawila sie funkcja "Lyrics-Karaoke" :lol: - dziwne to wszystko :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że "SAMSUNG" i "PHILIPS" mają być tylko ładnie brzmiącymi dzwoneczkami, które zachęcą do kupna podróbki. Prawdopodobnie podzespoły wewnętrzne zrobione są na podobnej zasadzie jak obudowa, a więc "typu SAMSUNG" (czyt. wygląda jak Samsung). Miałem takie urządzenie w dłoni i jakością odtwarzania absolutnie nie przewyższa on modeli typu "odtwarzacz firmy NONAME... ładny, niebieski i zmieści się w kieszeni... cena 100 zł"

 

Co tu dużo mówić. Jest to typowy produkt dla mało wymagającego i niewiele myślącego odbiorcy. Wszystko tu działa na zasadzie skojarzeń ("typu iRiver", "Samsung" i inne "fajne" słowa) i od innych supertanich odtwarzaczy odróżnia go tylko nieco lepsze wykorzystanie zasad psychologii w walce o klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchałem playerów tej firmy - jakością nie powalają... ale jak nie masz zboczenia audiofilskiego to powinieneś być zadowolony...

 

... BTW w podobnej cenie są IMO znacznie lepsze odtwarzacze:

iFP-799

iMP-899

Zen Micro 5GB

MuVo 1GB

 

 

i inne takie... ja bym go nie kupił a wręcz tańszego MuVo lub w podobnej cenie iFP-799 polecam... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna liczaca sie na rynku firma nie pozwolilaby sobie na wpadke i medialna kompromitacje robiac interesy o watpliwej legalnosci. Jak wol widac ze to podroba ! (w kazdym procesie by to udowodniono)

 

:lol::lol::lol: Znow mnie rozbawiles :D

 

A wogole to nie jestem taki pewien, czy faktycznie niektore podzespoly nie sa takie same jak uzywane przez wspomniane firmy - Philips np. jest znany z tego, ze produkuje masowo dosc tanie czesci i sprzedaje roznym firmom. Wychodza pewnie z zalozenia ze swoje na tym zarobi a i tak niewielu klientow bedzie sie wglebialo w to jaka kosc jest w srodku bo ich to nie obchodzi ;) Licza sie i tak wrazenia odsluchowe a efektu porownania wypada sie domyslac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadna liczaca sie na rynku firma nie pozwolilaby sobie na wpadke i medialna kompromitacje robiac interesy o watpliwej legalnosci. Jak wol widac ze to podroba ! (w kazdym procesie by to udowodniono)

 

:lol::lol::lol: Znow mnie rozbawiles :D

 

Ty rowniez mnie rozbawiles :lol: - brawo B) . Pracowalem mialem dostep i opieralem sie na takich umowach ktorych Ty najprawdopodobniej nigdy nawet na oczy nie ujrzysz, wiesz jakie klauzule obowiazuja przy zawieraniu masowych umow, miales z tym kiedykolwiek do czynienia?

Koncerny takie jak Samsung czy Philips maja duza ilosc podleglych im spolek, ktore produkuja uklady "no-name" lub sygnuja je wlasnym oznaczeniem na zamowienie i ewentualnie te podzespoly moga trafic do produktow nizszej/niskiej klasy. Nigdy koncerny tej klasy nie nie stosuja tak prostolinijenej polityki i nie sygnuja swoja marka :lol: takich produktow.

 

KHRoN MuVo akurat slyszalem :P - oczywiscie Ergotecha bym nie wybral z podanych modeli zawsze postawilbym na Ifp-799 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym zeby zabrac palyera na majowke do domku letniskowego, ale odszedlem od tego pomyslu bo tego co tam sie bedzie dzialo biedny playerek juz na pewne nie przetrwa. Swoja droga powinni robic male palstikowe/metalowe trumienki za resztki playerow - by mozna bylo zegnac je schonorami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak sobie patrze po różnych sklepach i patrze a tu nigdzie nie ma juz iMP 550, wiem wiem że juz go nie produkują ale myślałem że jeszcze gdzieś zostały jakieś pojedyńcze egzemplarze, a tu nie ma :(:(

A może znacie jakiś sklep w którym dostępny jest jeszcze iMP 550?

:(:(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności