Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

coś z moim clipem chyba nie tak...

porównałem ze starszym firmwarem i faktycznie na nowym jest ciszej ale podobno praktycznie nie powinienem nic słyszeć na najniższym poziomie (według niektórych posiadaczy clipa)

Najwyraźniej u Ciebie z Clipem jest coś nie halo, ponieważ dźwięk (na stockach) można usłyszeć dopiero na drugiej/trzeciej kresce niezależnie czy w ustawieniach masz poziom normalny lub głośny. Mam najnowszy firmware, więc nie mam porównania do starszego. Może to też w pewnym stopniu zależy od głośności samej MP3-ójki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema.to moj pierwszy post napisany na tym forum(nie wiem cz dobra opcje klikłełem).Zamierzam zakupic sanse clip za 126 zł 1gb i do tego słuchawki panasonic she9500.czy to sie opłaca?i jeszcze mam taki drugi problem.Czytałem w wymaganiach ze musi byc windows vista albo xp se.Ja mam za słabego kompa na to.Mam 2000 i 98 se.Czy pod tymi windowsami mi nie wykryje?z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ameryki pewnie nie odkryję ale wrzucam działające pod Windows 98 sterowniki do różnych playerów i pamięci flash. u mnie świetnie się spisują z Sansa m250 i Sansa CLIP icon_smile3.gif

 

zainteresowanym polecam link http://www.technical-assistance.co.uk/kb/w...age-drivers.php

 

Cytat z innego forum.

 

P.S

Masz Windows 98 SE?

 

Znalazłem coś takiego:

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć wynika, że taką wymianę baterii można by nawet w domu zrobić(gdyby mieć inną baterię), ale obudowa jest w niektórych miejscach trochę uszkodzona, chyba, że są to pozostałości po jakimś kleju. No i może jest ktoś kto na pewno wie czy reklamując Clipa dostaje się nowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć wynika, że taką wymianę baterii można by nawet w domu zrobić(gdyby mieć inną baterię), ale obudowa jest w niektórych miejscach trochę uszkodzona, chyba, że są to pozostałości po jakimś kleju. No i może jest ktoś kto na pewno wie czy reklamując Clipa dostaje się nowego?

Ja dostałem nowego, odrazu od ręki, zalezy chyba od sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Win98/Win2000. To że komputer widzi Clipa jako dysk wymienny, w niczym nie przeszkadza.

Jedyne co trzeba instalować to sterowniki do USB w Windowsie 98. Wyszukać ich na Google to raczej nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój clip tez ma ta wadliwą baterie. :|

W niedziele naładowałem do pełna, w poniedziałek go używałem, później w środę, ale było jeszcze 1/2 baterii a w niedziele juz było pusto. :/

 

Narazie nie ma nie będę wysyłał, ale w końcu będę musiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności