Skocz do zawartości

Nie Mam Sterownikó Do Samsunga Yp-t9j!


test_m4a1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po formacie chciałem zainstalwoać sterowniki do odtwarzacza ale moja płyta jest niezdatna do użytku i jak podłączam odtwarz to sygnalizuje podłączenie do kompa ale komputer go nie widzi bo nie mam sterownikow. Czy wie ktoś skąd wziąć te sterowniki bo nie mam jak muzy zgrać/wgrać na odtwarzacz. Prosze pomocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączysz przez kabel?? więc pewnie nie masz sterowników do kabla albo sprawdź czy czasem nie możesz przełączyć w opcjach plajera trybu łączenia się z kompem z mtp na ums. spróbuj odpalić windows media player i sprawdź czy da radę zsynchronizować się z t9.

jakiego masz windowsa?? jeśli 98 albo ME to może wgraj to

http://www.samsung.com/pl/support/products...u_audiosets.sec

 

do xp powinniem sam wykryć...

 

jeszcze inna możliowość to zobacz w ustawieniach programu czy masz wybrane dobre źródło, z którego komp ma czytać urządzenie. pamiętam że była taka opcja w jakimś programie smasunga ale czy w tym to nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, chce połączyć sie przez kabel i jak trafnie zauważyles nie mam sterowników do kabla.

Tymi dajesz ciągle ten program Media... do YP-T9BQB a ja mam YP-T9JZB ale poza tym ten program słuzy tylko do przysyłania ale dziala tylko wtedy gdy masz sterowniki do MP4. Jak nie masz to lipa i to sie właśnie rozchodzi.

Nie mam skąd ściągnać tych sterwników a na samsung.pl jest tylko to Media cos tam a sterownikow nie ma.

 

apropos mam Windowsa XP ale nic samoczynnie sie nie wykrylo niestety aczkolwiek komputer sygnalizuje podłącznie kabla do USB i pokazuje "instalowanie nowych urządzeń" i prosi o płyte ze sterownikami.

 

Help :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pokazuje Ci się okienko i prosi o sterowniki to klikaj dalej i sam powinien sobie zainstalować. a próbowałeś podłączyć do innego portu usb?? czasem pomaga..

 

a ten link to pomyłka miał być ten

http://www.samsung.com/pl/support/products...R&language=

 

jak nie pomoże to się poddaje

sprawdź na innym kompie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności