Skocz do zawartości

Pytania O Ipoda Classic


Hoa Xang

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A widzisz, czyli jednak nie mam aż tak zatraconego poczucia określania czasu :D. A kiedyś z ciekawości wrzucę go i zostawie i sam sobie sprawdze ile faktycznie chodzi mój model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainteresowal mnie classic w wersji 160GB ;) czy mozecie zamiescic jakies fotki na ktorych jest porownanie odtwarzacza np do karty kredytowej ?

Obecnie mam iRivera H10 ale mysle nad zmiana .... wczesniej myslalem nad iAudio i7 a teraz o iPodzie Classic 160GB Black.

Napiszcze mi jeszcze czy w ipodzie mozna ustawic jakis eq ? czy jest ustawiony na sztywno ?

Czy ten iPod jest bardzo duzy? a co za tym idzie wygodnie sie go uzywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

classic 160gb jest mniejszy od H10 20GB, mniejszy (jakies 2-3mm w kazdym wymiarze) od starej 4g

 

co do problemu z clickwheel to moj kolega skarzyl mi sie ze mial tak na poczatku ale potem wszystko sie unormowalo, pomogl tez update do 1.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały offtop, zgadzam się że clickwheel robi się bardziej czuły po update do 1.0.3, ale w tym sofcie zrąbali coś ze zdjęciami. Chyba napiszę do apple, bo o ile mi sie miniaturki pojawiają, o tyle w powiększeniu na duży ekran mi ich nie wyświetli, jeno czarną plamę jakąś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do problemu z clickwheel to moj kolega skarzyl mi sie ze mial tak na poczatku ale potem wszystko sie unormowalo, pomogl tez update do 1.03.
1.0.3 juz mam, nic nie pomoglo, ewentualnie fakt, ze sie nauczylem mocniej trzymac palucha na clickwheel'u. Mam nadzieje, ze to przejdzie i bedzie dzialal jak w mojej czworeczce, czyli wysmienicie.
Sorki za mały offtop, zgadzam się że clickwheel robi się bardziej czuły po update do 1.0.3, ale w tym sofcie zrąbali coś ze zdjęciami. Chyba napiszę do apple, bo o ile mi sie miniaturki pojawiają, o tyle w powiększeniu na duży ekran mi ich nie wyświetli, jeno czarną plamę jakąś.
U mnie tego nie ma, trzeba pewnie restore chlasnac, albo na poczatek menu+select. Dzisiaj rano mi sie menu spieprzylo i okladek nie widzialo, trzeba bylo dziada restartowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tego próbowałem :) Pomaga dopóki nie podłączę znów iPoda do kompa i nie dorzucę jakiejś muzyki albo zdjęć. A robić reset za każdym razem jak coś wgram do iPoda to mnie kur...ka wodna strzeli chyba :P. Mam nadzieję, że to poprawią jakoś. I nie mam zamiaru usuwać zawartości iPoda bo już mam prawie tyle ile miałem z początku muzyki wgranej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak z EQ ? jest ? nie brakuje basu ? czy w iSpotach jest mozliwosc "blizszego" zapoznania (jakas mozliwosc odsluchu itp) sie ze sprzetem ?

Zrobi ktos fotke iPoda z karta kredytowa ? ;>

Tak są demonstracyjne modele wielu modeli komputerów jak też i odtwarzaczy mp3 sam taki odsłuch sobie robiłem bo sam jestem zainteresowany tym sprzętem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są demonstracyjne modele wielu modeli komputerów jak też i odtwarzaczy mp3 sam taki odsłuch sobie robiłem bo sam jestem zainteresowany tym sprzętem :)

Fajnie ze maja wersje demo :)

I jak wrazenia z odsluchu ? myslisz ze warto inwestowac 1200zl na taka "duza" zabawke ?

Chcesz sie calkowiscie przesiasc na iPoda ? czy zostawiasz sobie D2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze maja wersje demo :)

I jak wrazenia z odsluchu ? myslisz ze warto inwestowac 1200zl na taka "duza" zabawke ?

Chcesz sie calkowiscie przesiasc na iPoda ? czy zostawiasz sobie D2 ?

Heh, ja jestem nim zainteresowany ze względu na powierzchnie dysku, 160GB to mnóstwo miejsca a apple ma odtwarza też format bezstratny więc wszystko ok tak w sam raz bo 80 GB nie jest zle ale chyba by nie wystarczyło a nawet gdyby to bym nie miał miejsca na nowe płyty a przecież co jakiś czas coś wpadnie nowego. Co do dźwięku to musze iść tam z ampem i wtedy sobie porównam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jestem nim zainteresowany ze względu na powierzchnie dysku, 160GB to mnóstwo miejsca a apple ma odtwarza też format bezstratny więc wszystko ok tak w sam raz bo 80 GB nie jest zle ale chyba by nie wystarczyło a nawet gdyby to bym nie miał miejsca na nowe płyty a przecież co jakiś czas coś wpadnie nowego. Co do dźwięku to musze iść tam z ampem i wtedy sobie porównam :)

a ja chce na nim trzymac muze + ok 6gb fotek + teledyski (no i 160gb starczy nawet na ewentualne robienie kopi lub trzymanie waznych dokumentow ;)

EDIT: mysle ze zakup tego ipoda w wersji 160GB to zakup na lata !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się w temat - czy istnieje jakiś freewarowy program do konwersji FLAC/WAV do ALAC? Bo zrzuciłem wreszcie całą kolekcję mp3 i zostało mi ~40GB wolnego miejsca, więc stwierdziłem, że mogę zripować parę płytek audio do bezstratnego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności