Skocz do zawartości

Samsung Up-u2x Czy Sandisk Sansa M240?


ground21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym kupić niedrogi odtwarzacz mp3.

Zastanawiam się nad dwoma: Samsung UP-U2X (512mb) i Sandisk Sansa M240 (1gb). Samsung jest trochę tańszy. Sprawa ładowania / bateria - akumulator mnie mniej interesuje. Najważniejsze, to czy pomiędzy tymi dwoma odtwarzaczami jest duża różnica jeżeli chodzi o jakość dźwięku (minimalne różnice chyba nie grają roli, bo mogę ich nawet nie zauważyć podczas spaceru). Ważna jest głośność. Chcę słuchać mp3, kiedy gdzieś idę, więc powinno grać w miarę głośno. Będę używał Koss porta pro (impedancja 60 Ohm) które na iRiverze T60 nie grały głośno (chociaż nie porównywałem nawet ze standardowymi słuchawkami). O radio się nie rozchodzi - raczej rzadko go będę słuchał. To chyba wszystkie moje wymagania. Acha, póki co jestem za Samsungiem, bo jest chyba mniejszy niż Sandisk i można go bezpośrednio podłączyć do komputera, a Sansa ma chyba kabel. Doradźcie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności