Skocz do zawartości

Dobry Odtw. Mp3 +/- 280zł


Gość gARAY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z wymienionych T60 i e250 są imho najbardziej godne uwagi. Stone plus czy Zen V to przyzwoite playery ale jesli chodzi o stosunek możliwości do ich ceny wypadają raczej blado.

Dlaczego?? za taką cene t60 kupię tylko 1gb a stone az 2gb. a jak jest z jakością dzwieku stone'a i sandiska??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam sie nad kupnem odtw. mp3, jak narazie mam na oku: Stone+, iriver t60, Shuffle 2gen., ZEN V i moze jeszcze sansa e250.

proszę o pomoc, z gory wielkie dzieki!

 

Dołożysz jeszcze 20pln i masz moją E260 :D

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry229276

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład jaka??hmm... obaj mają radio i dyktafon a kolorowy wys. to tylko dodatek
:lol: :lol: :lol: BŁAGAM :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za T60. Nie ma co nawet porównywać iRivera do Creative'a..

dlaczego??? mialem creativea i byl porządny, nigdy nie zwisł a jakosc dzwieku byla wystarczająca, a iriver mnie nie przekonuje .napewno chce miec wbudowany akumulator, a wiec co byscie doradzili do 280zl z wbudowanym ak.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazilem swoją opinię, ty takze mozesz dla mnie iriver to tandeta i musicie uszanowac moja wypowiedź, zresztą co tu gadać 3/4 uzytkownnikow tego forum to fani irivera, wiec nie ma sie co dziwic ze jak tylko cos sie o nim zlego powie to juz masz bana od adminow, ktorrzy tez bronią tego gowna z korei - wyrazilem swoją opinię, uszanuj ją bąku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, ja mam niby s10? O to żeś mnie zabił chłopie. Jak na razie mam creativa - twoją ukochaną markę, a dokładniej zen nano plus 1gb (white) a kupuję "chińską tandetę", a nie s10. Lepiej się nie wypowiadaj.

 

Poćwicz nad ortografią i zmień internet na coś innego niż neostradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazilem swoją opinię, ty takze mozesz dla mnie iriver to tandeta i musicie uszanowac moja wypowiedź

Oczywiście, możesz wyrazić swoje zdanie, ale w tym przypadku się mylisz. Dla ciebie to tandeta, a wzorowymi odtwarzaczami wg. ciebie produkty Creative'a (tak przypuszczam). Dla innych zupełnie na odwrót.

 

"iriver to koreanska tandeta, tak samo jak meizu tyle ze chinska, a ty szostol to nie udawaj mądrego bo masz s10 a to gowno dla bab"

"to juz masz bana od adminow, ktorrzy tez bronią tego gowna z korei "

Nie wiem, co ma miejsce produkcji do jakości odtwarzacza. Są ludzie, dla których to ma znaczenie. Oczywiście szanujemy ich. O ile oni będą szanować nas.

 

I możesz wziąć tego stone'a. Najbardziej liczy się zadowolenie z zakupu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności