Skocz do zawartości

Rockbox Dla Sansy C-200


getz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie. :) Już się napaliła na Fuze'a. :D

 

Edit:

Z ciekawości wpisałem w google "clip rockbox". Na forum RB widąć że chłopaki coś kombinują z dnia na dzień. :)

 

W moim rozumowaniu, jeśli powstanie sprawny rb na którąś z Sans to nie będzie większego problemu z przerobieniem kodu dla innego odtwarzacza. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum RB widąć że chłopaki coś kombinują z dnia na dzień. smile.gif

No, niestety nie do końca. Dziś pojawił się 1 post od bodaj 2 tygodni. Portowanie rb na sansy oparte na soc ams ma poważny problem - zbyt mało programistów zajmujących się problemem + tryb serwisowy tylko w c200v2. Pozatym (afair) 1MB ramu w Clipie skutecznie uniemożliwia pełen port RB na ten odtwarzacz. Tak więc na Małego sandiska ujrzymy co najwyżej zmodyfikowany soft, bez wszystkich udogodnień RB, za to przed fuzem widzę świetlaną przyszłość :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chwilowo jedyny problem jaki napotkałem to ten, że muszę Sansę ładować przy... Włączonym komputerze. Pod ładowarką USB po 15 minutach odtwarzacz przestał się ładować. Pobawiłem się dosłownie kilka minut i wszystko śmiga całkiem zgrabnie. Kupię sobie chyba Micro SDHC przynajmniej 4GB do tego odtwarzacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanko, otóż dziś chciałem sobie wgrać rockboxa więc najpierw przeczytałem ten temat, poźniej pobieżnie manuala do rockbox'a (słaby angielski dlatego pobieżnie) i zabrałem się za wgrywanie. Zassałem rockbox'a rozpakowałem skopiowałem na playera odpaliłem sansa patcher wciskam "i" i wyskakuje błąd failed to decrypt image Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?

 

Ok chyba znalazłem rozwiazanie nowy firmware z 7 na końcu robi problemy i trzeba wgrać poprzednią wersję i teraz pytanie ska wziąć starszą wersje i jak ją wgrać?

 

EDIT: No i udało mi się wgrałem starszy firmware i poszło bez problemu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale mam problem po podłączeniu Sansy do komputera system jej nie wykrywa. Player się ładuje ale mogę swobodnie poruszać się po menu. Oczywiście podłączam go jak jest wyłączony aby załadował oryginalny soft. Wie ktoś w czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyciągnij kartę SD przed podłączeniem odtwarzacza do komputera. Później możesz oczywiście ją ponownie włożyć, coby móc z niej korzystać.

 

edit: Rockbox build 20080806 wyłącza ekran (c200), a nie tylko podświetlenie. Dzięki temu czas pracy odtwarzacza przedłuża się o około 40-60 minut. Zdecydowanie warto zaktualizować do najnowszej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanie ;] kupiłem odtwarzacz sansa c240 używany od kolegi z firmware w wersji 01.01.07F i niestety nie mogę wgrać RB na ten odtwarzacz :( problem to oprogramowanie podobno jak było z końcówką 6 było ok. Nie mam dostępu do komputera z windowsem :( czy jest jakaś szansa wgrania starszego firmware na linuxie ??

 

udało mi się wgrać starszy firmware RB się wgrał tylko się nie włącza caly czas laduje mi sie soft od sansy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności