Skocz do zawartości

Słuchaweczki Douszne Do 3 Dyszek Z Allegro.


Gość baldhead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Już od jakiegos czasu szukam sobie niedrogich słuchawek zastępczych. "Zastępczych" ponieważ moje creativ'y jeszcze niedługo potrzymają a ja nie mam kasy na jakies nowe i bardzo dobre sluchawki. <_< Jak narazie, jesli nie chce robic przerwy w sluchaniu muzyki z mojej "empe-trójki" (a nie chce), musze sie zadowolic czyms tanim. Tanim czyli do max 30 zl. Prosze użytkowników tego forum o pomoc bo nie wiem jakie są najlepsze w tej kategorii cenowej. Już kompletnie sie zagubiłem w tym temacie. W miare możliwości prosiłbym o linki do aukcji na Allegro.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy pchelki ?

 

Na allegro upoluj iriverowe mx400 albo cresyny.

Tylko nie daj sie nabrac na jakies super tanie wersje box bo to wszystko podroby. Kupuj od ludzi, ktorzy sprzedaja te, ktore dostali z odtwarzaczami iriver.

 

Na przyklad takie

 

http://www.allegro.pl/item230417407_slucha...ser_iriver.html

 

Mozesz tez dac ogloszenie na naszym komisie, ze kupisz - ktos pewnie pchnie swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Cresynów w Komisie na forum (słuchawki dodawane do niektórych modeli iRivera, dlatego tanio chodzą ale są nawet niezłe). Do 30zł nie można kupić nic ciekawego co grałoby nawet przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy słusznie, ale zaintrygowało mnie w tej aukcji to ujęcie:

slu2.JPG

 

I raczej nie wyglada mi to na lustrzane odbicie zrobione w programie graficznym, bo u góry, na zbiorczym zdjęciu całości jest podobnie. Czyżby wada fabryczna? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci wogóle chodzi?

 

Zdjęcia są ok, słuchawki też. Można śmiało licytować :)

Ok, przyznaję się do błędu i zwracam honor. Musiałem być w stanie "wyższej świadomości" albo jeszcze jakimś innym (to wszystko przez kobiety ;)). Macie oczywiście rację, ze słuchawkami wszystko jest w najlepszym porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności