Skocz do zawartości

Meizu Pt850


jvx32tv

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż uważam, że słuchawki dołączone do Meizu M6 są wbrew pozorom bardzo dobrej jakości. Spodziewałem się gorszych słuchawek. Nie mam aktualnie żadnego porównania, ale dawniej miałem MX400 i sądzę, że na pewno PT850 nie grają od nich gorzej, powiedziałbym, że grają lepiej. Wiem, że porównuje z pamięci no ale tak mi się wydaje. Czy ma ktoś zarówno słuchawki od Meizu jak i MX500, Cresyny lub inne pchełki i mógłby je ze sobą porównać, tzn. PT850 do MX500 lub PT850 do Cresynów lub do innych pchełek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak by ci sie pewnie znudzil maksymalnie po roku i polowalbys na cos innego ;]

 

 

IFP z 4 GB na pokładzie by się nie znudził po roku. ;) Ja myślę może sprzedać Sansę i IFP i kupić T60 1GB... ale biorę IFP do ręki i już mi się nie chce T60... IFP jest świetnie wykonany ślicznie wygląda i no i gra bez zastrzeżeń, czego chcieć więcej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu według mnie gra podobnie do IFP. Szumi mniej od IFP, gra dynamicznie i ciekawie. Bas jest bardzo dobry i niższy niż w iRiverze i nie powiedziałbym, że Meizu nim sra. Meizu ma dużo możliwości ustawień dźwięku, przez co wszystko można kontrolować. Ma 18 mW na kanał, czyli tyle co IFP, ale gra zauważalnie ciszej od IFP - to minus. Ale ogólnie jestem z niego zadowolony i teraz częściej słucham muzyki na Meizu niż na IFP. Nie mówię, że Meizu gra lepiej, ale nie gra dużo gorzej (zwłaszcza, gdy słuchamy go na zewnątrz). IFP gra świetnie, ale nie ma dużej różnicy. Meizu to nie taki klocek jak IFP, jest nowocześniejszy, nie sprawia problemów z obsługą plików (w IFP były problemy - ciche odtwarzanie ogg, problemy z vbr, niski zakres wma i ogg, brak flaca). Do tego ma ładny wyświetlacz, możliwość wgrywania skórek no i filmy, txt, zdjęcia, ale to nie jest takie ważne. Jak miałbym coś komuś polecić to na pewno byłby to Meizu, bo IFP nie jest taki tani (Meizu mnie kosztował 330 PLN) i ma mało pamięci (max. 1GB w podobnej cenie co Meizu 2GB lub 4GB) co jest IMO ważne. Poza tym M6 ma szybki transfer plików i tryb UMS bez żadnych blokad i jest bardziej nowoczesny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral teclasta ... pamiec to pamiec nigdy niewiadomo kiedy sie przyda ... ;/ ja doszlem do wniosku ze poczekam na playera od teclasta ktory bedzie t39 w nowej obodowie ( takiej bez dotykowego ekranu ) , bylo by to tansze i wytrzymalsze ... moze sie doczekam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odkopuję stary temat, słuchawki dostępne na Allegro w śmiesznie niskiej cenie, moje ES18 wyzionęły ducha i zamówiłem 1 parę na poczekanie przed Pistonami, pytanie tylko czy to nie podróby :D : http://allegro.pl/rewelacyjne-sluchawki-douszne-meizu-pt850-warto-i5292489640.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności