Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Grethort

Po prostu załączasz obrazki w formie załącznika - przy pisaniu posta u dołu masz możliwość dodania zdjęcia :)

 

Edit:

 

Ten rysunek widziałem już gdzieś lepiej zwektorowany chyba..

 

Ano masz rację - pewnie chodzi Ci o niżej załączoną tapetkę(Wymiary takie a nie inne - bo chciałem akurat ową tapetę na telefon wrzucić - stąd takie małe atrybuty) ;)

 

Gdzieś wychwyciłem tapetę na /w/ - a póki co niech sobie C.C. na pulpicie B)

post-22241-1235649323_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grethort
Choroba polowa tego forum to fanatycy anime;] Kto odpowie mi jednym zdaniem co jest w tym fajnego? Nigdy nie moglem przebolec Dragon Balla.

 

To zależy - jeśli dla Ciebie anime to tylko "Dragon Balle" i Pokemony to mogę współczuć - bo różnorakich tytułów/seriali jest masa - i każda seria się różni. Możesz zarówno znaleźć lekkie komedie, jak i nieco cięższe psychologiczne thrillery. Temat rzeka - może załóż temat w stylu "Co wy w tym widzicie - anime", bo jakby nie patrzeć właśnie otworzyłeś puszkę pandory, którą raczej ciężko będzie zamknąć ?;)

 

@V I bardzo dobrze - niech jadą po takich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka - może załóż temat w stylu "Co wy w tym widzicie - anime"

już jest jeden temat o anime... zresztą o ile dobrze pamiętam, to parę(naście?) stron temu ktoś został zjechany za "bajki dla dzieci" :> [edit: o, tutaj]

Dragon Ball to shounen, a nie "prawdziwe" anime ;p

 

A tapetka też nie ta - chodziło mi o to, że w obu jest trochę mało szczegółowa - brak cieniowania, itd., wydaje mi się(chociaż nie jestem pewnien), że gdzieś poza openingiem(gdzie ofkoz wygląda dużo lepiej - klik) widziałem ładniej zrobioną.. nevermind ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka - może załóż temat w stylu "Co wy w tym widzicie - anime", bo jakby nie patrzeć właśnie otworzyłeś puszkę pandory, którą raczej ciężko będzie zamknąć ?;)

 

Nie ma takiej potrzeby.Nie mam nic do ludzi ktorzy ogladaja anime,szanuje to bo to zboczenie jak kazde inne;] Powiedzmy,ze nie przepadam za tym sposobem oddawania postaci o!;] Tym postem koncze rozwazania na ten temat i ide poczytac odkopane posty;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na zmiane tapety, bo trochę się monotonnie robi z tą samą przez miesiąc.

Tym razem fajny szkic - w sumie szukałem czegoś innego, ale tym nie pogardzę ;]

 

Untitled_1.jpg

 

Jak zwykle ilość ikonek ograniczona do wygodnego minimum(dwie na dole, plus to co mi jest akurat potrzebne gdzieś u góry)

 

edit: ojć, jak zwykle kompresja zjadła ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze nie zmieniłam koloru na niebieski, torchę jest z tym zabawy - w "standardowym windowsie" trzeba ustawiać wszystkie kolory po kolei (tło okna, pasek, element podświetlony etc), a ten zielony to pasował do poprzedniej konfiguracji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności