Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przyznaj sie.

 

w gimpie/fotoszopie wygumkowałes wszystkie ikony xd

nie :P

 

fluxbox po prostu domyślnie nie ma czegoś takiego jak ikonki na pulpicie, wszystko jest w menu

nie ma też domyślnie czegoś takiego jak tapeta

 

a ja jestem z natury leniem i minimalistą B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek a jakie distro?

 

próbowałes iceWM?

Debian stable

 

Próbowałem, ale przyzwyczajenie robi swoje :)

 

Kiedyś nawet bawiłem się w te wszystkie poprawiacze do fluxboxa, ale teraz uznałem że dobrze jest i zmieniłem tylko czcionkę w xterm na taką z polskimi krzakami :)

 

Wcześniej używałem XFCE, ale ostatnio coś mocno się rozrosło, takie "gnomowate" się zrobiło... ja wolę coś lżejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta latajka rzadzi ;d

*stawia beczkę piwa* Dobrze waszmość prawisz, chociaż imho ładniejszy "święty" - prawie tapetka

Jeszcze jedna, druga i trzecia.

 

wuwu - jak chcesz się kosza pozbyć, to prawoklik na tapecie -> "rozmieść ikony" -> i odznacz "pokaż ikony pulpitu". (Można w ten sam sposób przywrócić w razie potrzeby - jak ktoś używa kosza, bo wygodniej [shift]+[Del] :P )

 

Edit:

Uwaga (:

Apple @Ubuntu - za to powinny być ciężkie obozy pracy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KHOT

Nie chodzi o wygląd ale o funkcjonalność ;).

U mnie najczęściej i tak wszystko jest pozasłaniane oknami, więc korzystanie z ikonek na pulpicie jest stratą czasu, wszystkie najpotrzebniejsze programy odpalam z klawiatury. Kosza nie używam już ładnych parę lat i nie zdarzyło mi się usunąć niczego przez przypadek, plus należę do pokolenia, które pamięta jeszcze Norton Commandera, więc TotalCommander uruchamiany z klawiatury jest dla mnie milion razy wygodniejszy i szybszy. Doków też jakiś czas używałem, ale imho funkcjonalnością są blisko ikon, czyli dla mnie bezużyteczne. Ale oczywiście wygląd to podstawa, najlepiej jak najbardziej minimalistyczny - zostawiam tylko te rzeczy, które koniecznie muszą być widoczne. :lol:

 

A tutaj mały updejt, lubię wracać do tej tapetki:

post-14627-1209894986_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit jak pulpit, pustka i tyle, bo system stawiałem dwa dni temu, ale nowy foobar...On jest piękny! :rolleyes: Chociaż na foobarze się nie znam za bardzo (a używam od paru lat) to uczyniłem go piękniejszym niż każda skórka na winampie. Dobór kolorów i kolumn, każdy da radę. Po prostu jest śliczny :lol:

 

Pulpit:

gallery_17148_233_147202.jpg

 

Foo:

gallery_17148_233_63498.jpg

 

Dla odmiany po istalacji systemu zarzuciłem najpierw winampa...po prostu nie mogłem z niego korzystać! Takie wewnętrzene fuj ;] Cóż, jednak przyzwyczajenie drugą naturą człowieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pulpit :D (z miejsca ostrzegam, że osoby, które nie lubią elementów moe, kawaii itp. niech lepiej nie patrzą :P):

bez_tytu_u.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności