Skocz do zawartości

Najtańsza Mp3 Jaką Może Kupić! Pline!


eminem767

Rekomendowane odpowiedzi

niby mogę, ale nawet jak do najgorszego no name dam moje słuchawki creatve ep-630 to nie brzmi tak zle mimo ze sluchwki nie sa najlepsze smile.gif

Jak podłączyłem swoje epki do noname'a kolegi to słychać było straszne szumy, więc nie wiem jak będą się sprawowały z playerem za kilka złotych. Radziłbym albo wstrzymać się z zakupem albo kupić coś lepszego, bo słuchanie playera za 30zł z allegro to naprawdę nic przyjemnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyłem swoje epki do noname'a kolegi to słychać było straszne szumy, więc nie wiem jak będą się sprawowały z playerem za kilka złotych. Radziłbym albo wstrzymać się z zakupem albo kupić coś lepszego, bo słuchanie playera za 30zł z allegro to naprawdę nic przyjemnego

 

jak narazie to potrzebuje playera praktycznie na chwile, zeby słuchać 4 piosenke więc nie kupie T60 :) więc potrzebuje miniumum pamięci. 30zł? ja chcę taniej! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to potrzebuje playera praktycznie na chwile, zeby słuchać 4 piosenke więc nie kupie T60 :) więc potrzebuje miniumum pamięci. 30zł? ja chcę taniej! :lol:

Weź się zastanów chwilę i nie rób cyrku <_< Pożycz player od jakichś znajomych albo weź na wstrzymanie. Temat imho bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie: skoro jest creative na allegro 128mb za 25 zł to gdyby był taki no name to kosztował by 15zł, i gdyby był używany to 10zł :)

 

A jak jeszcze byłby połamany i przyciski nie działały to może nawet by 1pln kosztował...

Nie rób szopki i kup creative'a za te 25pln albo po prostu sobie daruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eminem767, na allegro, wpiszujesz w wyszukiwarce "odtwarzacz mp3" albo "player mp3" i cena "0 - 20zł" albo "0 - 30zł" i zaznaczasz "tylko kup teraz"

 

... i coś się znajdzie - jak nie dziś to jutro wieczorem

 

albo zostaw ofertę w komisie typu "kupię cokolwiek za 15zł"...

 

tak czy inaczej uważam że krzyczenie tu "no niech mi ktoś coś sprzeda/znajdzie/odda" jest bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eminem767, na allegro, wpiszujesz w wyszukiwarce "odtwarzacz mp3" albo "player mp3" i cena "0 - 20zł" albo "0 - 30zł" i zaznaczasz "tylko kup teraz"

 

... i coś się znajdzie - jak nie dziś to jutro wieczorem

 

albo zostaw ofertę w komisie typu "kupię cokolwiek za 15zł"...

 

tak czy inaczej uważam że krzyczenie tu "no niech mi ktoś coś sprzeda/znajdzie/odda" jest bez sensu...

 

używam wyszukiwarki, juz to robiłem, ale w kup teraz to w dziale mp3 znajduje szybki i łądowarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie coca cole, wyslij smsa i na 0,000000001% wygrasz ipoda i to wszystko za 3 zł.

 

A na serio, policytuj na allegro jakiś odtwarzacz od 1zł, albo popytaj znajomych może mają coś czego nie używają, albo po prostu daruj sobie te mp3 i czekaj na A3 za 2000zł (lol) i zlituj się na forumowiczami i przestań kontynuować ten temat ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sie to czyta :) tego mi brakowalo najbardziej. ja chce wiecej takich bredni. ja chce taniej. i nie chce duzo pamieci. albo jescze taniej - aby zmiescilo sie kilka piosenek. cena niewazna aby tylko bylo najtaniej. a na allegro sa same szybki, a szybka mnie nie urzadza bo bede miec cowona. ale ladowarka tez jest na allegro. i to w dziale mp3. a dlaczego nie ma w dziale mp4 ? oto jest pytanie i eminem nam odpowie na nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super sie to czyta :) tego mi brakowalo najbardziej. ja chce wiecej takich bredni. ja chce taniej. i nie chce duzo pamieci. albo jescze taniej - aby zmiescilo sie kilka piosenek. cena niewazna aby tylko bylo najtaniej. a na allegro sa same szybki, a szybka mnie nie urzadza bo bede miec cowona. ale ladowarka tez jest na allegro. i to w dziale mp3. a dlaczego nie ma w dziale mp4 ? oto jest pytanie i eminem nam odpowie na nie ?

 

nie wiem czemu szybek nie ma w dziale mp4 czy jakoś tak hehe :P ale jak ktos z forumowiczów ma cos taniego czego ne uzywa to niech sprzeda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde bardzo smieszne. najlpiej to niech jeszcze dopłaci. po prostu chce jak najtaniej hehe :P

Weź daj na wstrzymanie. Na pewno każdy użytkownik tego forum właśnie w tej chwili zazdrośnie ukrywa używany po kryjomu player klasy nołnejm 32MB wart 10zł abyś tylko nie dostał go w swoje ręce :P Szukaj okazji na Allegro i tyle, to aż trzeba kilka stron tematu o tym smarować, że cały czas za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego momentu wątek jest niewart kontynuowania:

- na allegro okazję trzeba po prostu znaleźć (co czasem trwa parę dni)

- z tofaną dogadasz się kanałem prywatnym (PM chociażby)

- więcej marudzenia o odtwarzacz za 10zł nie potrzeba (do niczego to nie prowadzi)

- a jeśli już, to pozostaw ofertę kupna takowego w cenie 10-15zł z przesyłką w komisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności