Skocz do zawartości

Akg K 12p ?!


Nedroxn

Rekomendowane odpowiedzi

witam poszukuję nowych słuchawek do Meizu e3 , te standardowe chyba sie przepaliły tzn jeden głośnik charczy :)

 

Cena do 40zł :

 

Myślałem o : AKG K 12

 

co o nich sądzicie ?

 

 

Myślałem też o : mx300 ( chyba za ciche ? w koncu meizu to zdaje sie tylko 15mw na kanal )

 

 

A może : mx350 ? ( głośniejsze ładniejszy wygląd , jakiś system BASS ( dobrY ? )) ?

 

 

Z tego co czytałem wszystkie inne typu SHE285 odpadaja z wzgledu na niską skuteczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają dość basowo i ładnym basem jak na pchełki, grają ogólnie OK ale nie do końca czysto, a mało opinii jest bo mało kto je słuchał... ja tylko opieram się o opiniach innych, bo kiedyś się nimi interesowałem. A głośnością się nie przejmuj.

 

Jest dokładnie odwrotnie . k12 p grają czyściutko, bas maja raczej średni tzn mniej więcej jest go tyle ile w mx 400. Więcej basu mają cresyny i philips she 785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj na allegro bo tam widziałem tylko podróbki. Oryginały z AKG to :

http://www.allegro.pl/item223882234_slucha..._np_do_mp3.html

Pchełki AKG to k310p, k312p i k314p.

Polecam poszukać na ceneo lub skąpcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item224091253_sluchawki_...ui_gwaranc.html

 

a te ? na ceneo sa takie same po 47

 

Te przezroczyste mi nie odpowiadają są poprostu jakby to powiedzieć za bardzo "zabawkowe"

 

ps. te pomarańczowe też , ale już mniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Jestem posiadaczem pchełek AKG k31p więc pozwolę sobie wtrącić kilka słów o nich :)

Ogólnie jak na pchełki grają ładnie. Wybierałem między mx400 a tymi AKG. MXy słyszałem u kumpla i w sumie grają całkiem całkiem ale, że chciałem sobie porównać słuchaweczki zdecydowałem się kupić AKG.

k312p grają całkiem przyjemnie, ale kiedy w muzyce pojawia się kilka gitar elektrycznych i trochę wiecej perkusji to góra zaczyna drażnić uszy. Po lekkim przytemperowaniu equalizerem (ucięcie góry o 2 kreseczki) jest już OK :)

Słuchawki w moich uszach trzymają się dość słabo ale to pewnie dlatego, że zgubiłem gąbeczki (te oryginalne AKG się praktycznie słuchawek nie trzymają - zamówiłem na allegro jakieś inne ale jeszcze nie dotarły).

Jeśli ma ktoś jakieś konkretniejsze pytanka odnośnie tych słuchaweczek to oczywiście odpowiem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności