Skocz do zawartości
  • 0

Samsung S24 Ultra jakie słuchawki TWS wybrać ?


xxxczarnayxxx

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dla mnie bezsprzecznie najlepsze możliwe słuchawki BT to Focal Bathys, ale to są słuchawki nauszne. Nie wiem czy takie Cie interesują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, AngelOfDeathPL napisał(a):

Dla mnie bezsprzecznie najlepsze możliwe słuchawki BT to Focal Bathys, ale to są słuchawki nauszne. Nie wiem czy takie Cie interesują. 

W temacie masz określone "TWS" 

Bierz Samsungi, bo już podobnie jak Apple Samsung wprowadził swój kodek BT i w ten sposób uzyskasz maksimum możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mea culpa.

 

 

No to zostaje Buds2 Pro że względu na kodek Samsungowy lub Sony WF-1000XM4/5 (nie pamiętam oznaczenia dokładnie) że względu na LDAC, ale ja nie lubie strojenia słuchawek Sony. Grają beznadziejnie.

Edytowane przez AngelOfDeathPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Najlepsze słuchawki TWS to takie które są z początku przewodowe a później dołączasz do nich adapter BT jak np. Fiio UTWS5.
Możesz to proszę rozwinąć?
Jeśli dobrze zrozumiałem to proponowany Fiio spełnia rolę odbiornika BT?
Ale trzeba do niego podłączyć słuchawki przewodowo?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz z ibood.pl SoundCore Space A40 za 270 pln . Sony to dla miłośników zamulonego basu i wielbicieli zabawy EQ. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak. To są takie zausznice z wbudowaną elektroniką, która ma daca i wzmacniacz oraz moduł bt. Możesz do nich podłączyć doki, które mają wymienne kable, tylko musisz się upewnić czy standard podłączenia doków zgadza się z tym od Fiio.

7 minut temu, dmocha napisał(a):

Możesz to proszę rozwinąć?
Jeśli dobrze zrozumiałem to proponowany Fiio spełnia rolę odbiornika BT?
Ale trzeba do niego podłączyć słuchawki przewodowo?

Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
To chyba się zdecyduję na Samsung buds 2 Pro ze względu na pełną kompatybilność z telefonem mam nadzieję że zagrają przyzwoicie nie gorzej od Senheiser TW3  albo od Denon Perl Pro bo miałam właśnie na nie chrypkę 
Nie sądzę ze zagrają na poziomie Denon perl pro

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
29 minut temu, xxxczarnayxxx napisał(a):

Na jakim poziomie graja te samsung buds 2 Pro ?

Zdaniem niektórych to jedne z lepszych (jeśli nie najlepsze) TWS na rynku.

Oczywiście wyścig trwa, a od premiery Galaxy Buds2 Pro upłynęło już trochę czasu.

 

Na pewno w połączeniu z Galaxy S24 Ultra możesz spodziewać bezproblemowej współpracy oraz bardzo przyzwoitej jakości dźwięku.

Osobiście korzystam z S22+ i Buds Pro pierwszej generacji, ale nie mogę narzekać. Do zastosowań w ruchu sprawdzają się wyśmienicie. Żadnych problemów z transmisją danych. Z tego co się orientuję, to strojenie Buds Pro i Buds2 Pro jest raczej zbliżone. Zaletą nowszej wersji są nieco mniejsze kopułki i wsparcie dla dźwięku 24bit poprzez Samsung Seamless Codec.

 

Być może z takich Technics EAH-AZ80 można wyciągnąć odrobinę więcej, ale osobiście miałem problem ze zmuszeniem ich do grania z moim telefonem po LDAC.

Jednak nawet po AAC grały bardzo kompetentnie. Buds Pro wydawały się przy nich minimalnie chłodniejsze i jaśniejsze. EAH-AZ80 miały odrobinę więcej basu i mniej wyższej średnicy.

Dodatkowym atutem EAH-AZ80 jest wygoda. Siedzą w uchu bardzo pewnie, ale jak wiadomo jest to bardzo indywidualna sprawa. 

 

Edytowane przez Akustik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeżeli Galaxy Buds2 Pro to z pewnego źródła, na olx jest ostatnio mnóstwo podróbek, trochę mniej na allegro lokalnie

Łudząco podobne, nawet łączą się jako Galaxy Buds2 Pro z telefonem ale z aplikacją samsunga już nie współpracują 

Dałem się naciąć, jednak po postraszeniu sprzedawcy przyjął zwrot 

Najłatwiej poznać po opakowaniu 

20240117_000319.jpg

20240117_000242.jpg

I etui

20240117_000354.jpg

Edytowane przez coolmen77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, karkar napisał(a):

plus mozliwosc laczenia do nawet 3 urzadzen 

Ciekaw jestem jak to zrobisz? Tylko 2 urządzenia jednocześnie mogą być podłączone. A słuchawki możesz sparować z iloma chcesz urzadzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, Jaro54 napisał(a):

Ciekaw jestem jak to zrobisz? Tylko 2 urządzenia jednocześnie mogą być podłączone. A słuchawki możesz sparować z iloma chcesz urzadzeniami

Normalnie, te sluchwaki pozwalaja na bycie połączonymi (aktywnie) na raz z 3 urzadzeniami. Ja używam najczęściej 2, ale potrzeby bywaja różne wiec warto miec taką możliwość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.02.2024 o 13:57, karkar napisał(a):

Normalnie, te sluchwaki pozwalaja na bycie połączonymi (aktywnie) na raz z 3 urzadzeniami. Ja używam najczęściej 2, ale potrzeby bywaja różne wiec warto miec taką możliwość 

"Ciekawą funkcją EAH-AZ80 jest możliwość jednoczesnej współpracy w trybie multipoint z nawet trzema urządzeniami Bluetooth, a pamięć dla sparowanych urządzeń pomieści dane o ostatnich 10 używanych sprzętach."

https://www.komputerswiat.pl/recenzje/sprzet/audio/recenzja-technics-eah-az80-mocne-brzmienie-i-solidna-technika-anc/wp2jm2q

kiedy dwa to może być LDAC, kiedy trzy to SBC i AAC.

" (trzy urządzenia w wypadku korzystania z kodowania SBC i AAC lub 2 urządzenia w wypadku kodowania LDAC)"

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze nie kupiłem cały czas szukam czytam i trafiłem na okazje mogę wyrywać nowki sztuki Devialet Gemini 2 za 900zl myślę że by się sprawdzily ponieważ S24 Ultra obsługuje kodek aptx a devialety nie obsługują żadnego bezstratnego  kodeka a mimo wszystko sa bardzo chwalone na zagranicznych forach jakością dźwięku chyba pobiją budsy 2 pro od samsunga a nawet ponoć lepsze są od denon perl pro a na pewno będą wygodniejszego prawdopodobnie od denonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności