Skocz do zawartości

[S] iFi micro iDSD Black Label


tommir

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć,

 

na sprzedaż leci tytułowe combo zakupione onegdaj na forum. Wszystko działa jak należy, jedynie przełącznik iEMatch musiał się w przeszłości uszkodzić, wymieniony jest na widoczny na zdjęciu nieoryginalny (wydrukowany?) Jeśli go czymś podważyć widać, że nie siedzi mocno. Można go pewnie przykleić, ja z nim nie kombinowałem. Cena uwzględnia wspomniany feler. 999   899PLN, już nie do negocjacji.

 

 

IMG_0106.jpg

IMG_0107.jpg

IMG_0108.jpg

IMG_0109.jpg

IMG_0110.jpg

Edytowane przez tommir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dopiszę, żeby było wiadomo o co chodzi z tą "felerną" usterką, gdyż jestem tym onegdaj sprzedawcą z forum. Gumowy przełącznik po prostu kiedyś mi spadł, nie wiem jak, gdzie i kiedy, a przełączanie IEMatcha bez niego było problematyczne i często nie dało się nawet zrobić tego wygodnie palcem. Dlatego na oko wymierzyłem i wydrukowałem tę nakładkę, żeby się to obsługiwało trochę lepiej. To jest tylko nakładka więc jak ktoś by znalazł gdzieś na internecie i założył to będzie jak nowe.

Edytowane przez BitWolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności