Skocz do zawartości
  • 0

Używane TWS Bt


dzienciol

Pytanie

Witam chcę kupić słuchawki najlepuej używane z bardzo dobrą jakością dźwięku miałem słuchawki sennheiser true wireless 2 ale oddałem je dla żony bo zapisala sie na silownie a ja chcę skorzystać z sytuacji i kupić inne sluchawki najchetniej używane z lepszą jakością dźwięku o ile to możliwe 

Mysle nad:

Sennheiser true wireless 3 byłem bardzo zadowolony z 2 

Devialet gemini  słyszałem wiele dobrego o tym modelu 

Samsung buds 2 pro 

Huawei free buds 1,2 lub 3 które są lepsze ? Mialem kiedys do uszne free budsy od huaweia też byłem z nich zadowolony 

Klipsch t5 ii lub spirt  maclaren edition ?

Technics az60 lub az70 czesto polecane tu na forum 

Bang & Olufsen Beoplay E8 lub sport ?

Bowers wilkins pi5 lub  pi7 jedne z droższych w tym zestawieniu 

Bang & Olufsen EX no i naj droższe czyli najlepsze ?

które z tych słuchawek które wymienilem maja najlepsza jakość dźwięku w stosunku do swojej ceny moze macie jakieś propozycje które nie zostały przeze mnie wymienione to chętnie je rozważę 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Obawiam się, że po prostu masz inne preferencje dźwiękowe niż strojenie FA.

A jeżeli już to prędzej doszukiwałbym się uszkodzenia,niż podróbki - FA ZE 8000 MKI mocno straciły na cenie.

PS.

Albo jak napisał kolega @HappyBlack - problemem jest seal.

 

 

Edytowane przez Chesuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tego co widzę z wyjątkiem pika na 8kHz i 12kHz to te finale góry nie mają:

https://kazi.squig.link/?share=Final_ZE8000

To już Moondrop Space Travel za stówę mają lepszy wykres, są tanie, trochę zalatują pchełkami ale za tę cenę nawet anc nie najgorsze.

https://therollo9.squig.link/?share=Space_Travel

 

Jak dasz radę to zwracaj te finale póki możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 minut temu, wwd napisał(a):

Z tego co widzę z wyjątkiem pika na 8kHz i 12kHz to te finale góry nie mają:

https://kazi.squig.link/?share=Final_ZE8000

To już Moondrop Space Travel za stówę mają lepszy wykres, są tanie, trochę zalatują pchełkami ale za tę cenę nawet anc nie najgorsze.

https://therollo9.squig.link/?share=Space_Travel

 

Jak dasz radę to zwracaj te finale póki możesz.

Ale ten zjazd to przecież powyżej 20kHz masz na wykresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchałem ZE 8000 I ZE3000. I na moje ucho ZE 3000 o niebo lepsze pod każdym względem. Wg właścicieli trzeba bawić się aplikacją i EQ by usłyszeć potencjał ZE 8000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 minut temu, kubachim napisał(a):

Ale ten zjazd to przecież powyżej 20kHz masz na wykresie. 

Patrząc na wykres słuchawek których miałem, to od 1kHz do 7kHz jest dołek, może to autorowi tematu nie daje odpowiedniego brzemienia...

 

final.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie ZE8000 były cholernie męczące w odbiorze, już pomijam problem ze złapaniem seala ale nawet jak się go udało złapać na chwilę, to to granie po prostu nie satysfakcjonowało, a po kilku minutach wręcz męczyło. 

 

Również bardziej polecam ZE3000 które są zdecydowanie bardziej uniwersalne i według mnie po prostu grają lepiej - nawet jesli technicznie nieco odstają od 8000.

 

Swoją drogą chyba nawet Final nie bardzo uwierzył w ZE8000, skoro kilka miesięcy po premierze wypuścili wersję MKII. Dość dziwny ruch tak szybko zastępować flagowy model...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności