Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki BT do 4000zł


grzanek89

Pytanie

Witam serdecznie. Uzbierałem całkiem niezłą sumkę na słuchawki bezprzewodowe. Budżet przy maksymalnym wykorzystaniu raczej klaruje wybór do dosłownie kilku sztuk chyba że się mylę. Zadaje to pytanie do osób doświadczonych , o podobnym guście i sprzęcie na którym odtwarzają muzykę. A ów sprzęt to 🥁🥁🥁

- IPhone 14 Pro Max i Apple Music :)

 

Do tej pory przewinęło się kilka par :

- Sony XM 3,4,5

- Momentum 3,4

- AirPods Max 

- B&O H9 3rd

- B&W Px 7 s2

Słucham muzyki lat ’80, ’90, synth-popu, amerykańskiego rapu na samplach z dawnych lat. Czego oczekuję … scena jak najszersza, bas schodzący nisko, punktowy i w ilości takiej jaką jest potrzebna w danym utworze. Średnica na swoim miejscu. Góra tak klarowna jak tylko się da. Soczysta. Nie kłująca w uszy. Ogólnie to chciałbym żeby nowe słuchawki grały szeroko, w miarę równo , głęboko i bardzo, bardzo czysto. Myślę nad kupieniem słuchawek całkowicie nowych. Nie dam rady nagiąć budżetu więc 4tys zł to jest mój maks. Z góry dziękuję za pomoc

 

P.s. Liczę na to że kolejne IP będą coraz lepsze i bardziej na czasie jeśli chodzi o brzmienie muzyki. Mam tu na myśli lepsze kodeki lub lepsze podłączenie po kablu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
46 minut temu, grzanek89 napisał(a):

Do tej pory przewinęło się kilka par :

A bierzesz pod uwagę ten model Beyerdynamic Amiron Wireless Cooper, jest nieco tańszy, ale warto sobie przetestować, bo może się okazać że to będzie twój czarny koń.

B&O H9 3rd, słuchałem wcześniejszego modelu, grał fajnie, ale dla mnie takie małe muszle jak dla dzieci, to nie to samo co porządnie schowane uszy w dużych komorach.

 

Edytowane przez pablo650
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muszę się czegoś więcej o nich dowiedzieć. Jeśli masz/miałeś z nimi styczność to może napisz coś od siebie. Co do B&O to tak jak wspomniałeś. Wszystko się zgadza. Sam feeling tych słuchawek był bardzo dziwny. W dodatku grały jak dla mnie tak bardzo fun i zdecydowanie za cicho

1 godzinę temu, Najner napisał(a):

Budżet pozwala zaszaleć, na Twoim miejscu spróbowałbym Focal Bathys ;) Sony możesz odpuścić, odstają dźwiękowo od wszystkich słuchawek w tym budżecie.

No póki co to mój czarny koń. Najgorsze że niestety nie mam gdzie odsłuchać. Wszystko się zgadza niby ale czytałem rozbieżne informacje na temat dolnych rejestrów. 
Sony odpuściłem kiedy pierwszy raz założyłem Momentum 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
32 minuty temu, grzanek89 napisał(a):

No póki co to mój czarny koń. Najgorsze że niestety nie mam gdzie odsłuchać. Wszystko się zgadza niby ale czytałem rozbieżne informacje na temat dolnych rejestrów. 
Sony odpuściłem kiedy pierwszy raz założyłem Momentum 3 :)

Mieszkasz w Koszalinie, co podałeś w lokalizacji, czyli masz iSpot, a tam powinni mieć Bathysy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są jeszcze Master&Dynamic MW75 za ok 700 euro.  Są też wersje limitowane Lamborghini, Bugatti i MERCEDES-AMG 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Mieszkasz w Koszalinie, co podałeś w lokalizacji, czyli masz iSpot, a tam powinni mieć Bathysy :) 

Cholera. Muszę zmienić na Szczecin:)

10 godzin temu, Jaro54 napisał(a):

Są jeszcze Master&Dynamic MW75 za ok 700 euro.  Są też wersje limitowane Lamborghini, Bugatti i MERCEDES-AMG 

Trochę o nich czytałem i oglądałem. Taka trójka faworytów na tą chwile się klaruje. Bathys, PX8 i wspomniane MW75

Myślę że można pokusić sie o sprzęt używany. Wtedy można dodać ML No5909 i Dali iO - 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności