Skocz do zawartości

Używany Amplituner do +/- 600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć z racji, iż w najbliższym czasie stanę się posiadaczem kolumn Indiana Line chciałbym się rozeznać czy jesteście w stanie polecić mi jakieś amplitunery do wymienionej w tytule kwoty.

Na początku zastanawiałem się nad zwykłym amplitunerem stereo, ale zestaw używany będzie głównie do oglądania filmów, a w mniejszej części do słuchania muzyki czy też grania na konsoli. Dlatego też rozważam amplituner z możliwością podłączenia większej ilości głośników np. w układzie 5.1.  Nie zależy mi na złączach hdmi, bo jak się domyślam w używanych sprzętach w tej cenie i tak znajdować będzie się tam przestarzała wersja złącza.

 

Czy jesteście w stanie coś polecić w tej niskiej kwocie, najlepiej z aktualnych ofert na allegro? Priorytetem jest dźwięk, a zaraz potem możliwość rozbudowy o center czy subwoofer no i byłoby super gdyby w zestawie był pilot dos sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Sony to z QS polecam serię 9xx zamiast 1xxx - w tych 1xxx pogorszyli SQ w stereo

Z tym że oferty z pilotami to raczej przekraczają budżet, bo same piloty potrafią "latać" po 200zł

Ja dwa tygodnie temu "oddałem" swoją 940stkę i z czystym sumieniem mogę polecić ten model jako chyba najlepszy wybór w QSach (poprawiony względem 8xx i nie pogorszony jak 1xxx)

 

image.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, decees napisał(a):

Jeśli chodzi o Sony to z QS polecam serię 9xx zamiast 1xxx - w tych 1xxx pogorszyli SQ w stereo

Z tym że oferty z pilotami to raczej przekraczają budżet, bo same piloty potrafią "latać" po 200zł

Ja dwa tygodnie temu "oddałem" swoją 940stkę i z czystym sumieniem mogę polecić ten model jako chyba najlepszy wybór w QSach (poprawiony względem 8xx i nie pogorszony jak 1xxx)

 

image.jpeg

Pewny jesteś? Jakim cudem mogli pogorszyć jakość w wyższym modelu? Pytam serio. 😗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na forach czytałem że skupili się na implementacji 6.1 i pokpili coś albo w sekcji zasilania, albo analogowej... to był też okres kiedy Sony wycofywało się z tego segmentu więc 1xxx nie był dobrze wygrzanym projektem. Chyba nawet na polskim jakimś forum do tego dotarłem albo na soniarskiej grupie FB. Ręki ani niczego uciąć sobie za to nie dam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to w tych QSach nie ma problemu z połączeniem z nowszym sprzętem typu konsola? Na olx znalazłem taką wersję https://www.olx.pl/d/oferta/amplituner-sony-str-db925-qs-CID99-IDVdf6V.html nie mam daleko więc się zastanawiam czy nie podjechać a cena wydaje się okazyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności