Skocz do zawartości

[S] Objective 2 amp JDS Labs NwAvGuy


Goras

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam lekko zmęczony chociaż w pełni sprawny wzmacniacz Objective 2.

 

Mam go od wielu lat, służył wiernie z wsadzonym ODAC w środku. Miał wtedy dołożone wyjścia RCA z tyłu pociągnięte z ODAC przez dodatkowy potencjometr na przodzie w miejscu gniazda zasilania - wygodne rozwiązanie do monitorów aktywnych.

Któregoś dnia ODAC umarł. Okazało się, że już ich nie robią, pierwotnie chciałem wsadzić do środka jakiś inną małą płytkę DAC ale stanęło na kupieniu czegoś całkowicie nowego a O2 poszedł do szuflady. Właśnie go znalazłem i lepiej będzie jak pójdzie do kogoś, komu się przyda.

 

Stan wizualny jest średni: ryski na obudowie, obecnie niespecjalnie potrzebne otwory z przodu i z tyłu po dodatkowych gniazdach.
JDS Labs z tego co widzę wciąż oferuje przednie i tylne panele w wielu konfiguracjach za kilka $ sztuka, można to sobie łatwo i tanio doprowadzić do porządku wedle własnych potrzeb. Ja sprzedaję tak jak jest.

 

Technicznie bez zarzutu: gra jak powinien. 
W zestawie zasilacz, dwa gniazda RCA na tył (można łatwo dolutować tak, żeby nie trzeba było używać przedniego input jack), plastikowa śrubka dedykowana do montażu ODAC (może obecnie robią jakieś sensowne zamienniki, nie szukałem). 

 

Cena adekwatna do stanu i faktu, że kilka zł trzeba by w niego włożyć: 150 100 zł z przesyłką paczkomatem. 

PXL_20231119_113515121.jpg

PXL_20231119_113523337.jpg

PXL_20231119_113531184.jpg

Edytowane przez Goras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności