Skocz do zawartości

[S] ENIGMAcoustic Dharma D1000 , T5p R10 by michauczok , Twisted Pear DAC ES9018 by SlawekR , S.M.S.L SP200


crysis94

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, więcej lepszych zdjęć dodam jak wrócę z wyjazdu, po weekendzie, te akurat miałem już wcześniej zrobione

REZERWACJA
1. ENIGMAcoustic Dharma D1000 w stanie bardzo dobrym z pudełkiem, oryginalnym kablem i zamiennikiem oryginalnych padów.
2-gie ulubione otwarte. Przy okazji nie tak wymagające jeśli chodzi o napędzenie. Aktualnie już unikat :)
Recenzja ENIGMAcoustic Dharma D1000 | Audiofanatyk.pl
Dodatkowo:
- kabelek 1,25m na FAW Hybrid HPC zakończony BAL 2,5mm + długa przejściówka BAL na XLR i krótka na 3,5mm SE
- welury Audeze - odrobinę duże średnicą, ale to właśnie na nich na nich głównie używałem słuchawek :)
- płytsze pady, podobne do stock
- materiałowo-piankowe etui

1691827124293.jpg

CENA: 3999zł

2. T5p-R10 by michauczok w stanie bardzo dobrym z kabelkiem, adapterem i dodatkowo twarde etui.
Słuchawki były ze mną przez długie lata. Lepszych zamkniętych nie miałem. Powstała tylko 1 sztuka :)

R5p - Michauczok - forum.mp3store.pl
1691827124299.jpg

CENA: 2999zł

3. Twisted Pear DAC ES9018 by SlawekR

http://www.twistedpearaudio.com

W życiu przerzuciłem mnóstwo DACów i tylko ten się u mnie ostał... ale teraz jestem wiecznie w rozjazdach. Nie potrzebuję już stacjonarnego toru, więc sprzedaję.
Elementy zamówienie ze stanów w 2016 roku. Finalny koszt Sławka (elementy) to było ponad 3000zł:

"W skład wchodzą między innymi następujące komponenty:
Moduł sekcji cyfrowej Buffalo II z zegarem Crystek wartość 379$
Moduł sekcji analogowej IVY III Balance Linestage wartość 89$
Zasilacz Shunt symetryczny sekcji analogowej Placid BP wartość 90$
Zasilacz Shunt sekcji analogowej Placid wartość 60$
Moduł cyfrowej regulacji głośności opartej o procesor Atmel wraz z oprogramowaniem wartość 30$

Moim zdaniem spokojnie leje na łeb M-DACa, Myteka 192 i podobne tej klasy, które mimo wysokiej ceny zbudowane są bardziej ekonomicznie...

Gra to naturalnie, dość analogowo, ale też na bardzo wysokim poziomie technicznym. To był mój złoty kompromis pomiędzy muzykalnością, a analitycznością. DAC jest w pełni zbalansowany."
Cały czas używałem go po XLR. Zdjęcie niestety jeszcze przed wstawieniem gniazd XLR:
dac1.jpg

W zestawie dorzucam porządny konwerter USB => Coaxial na XMOS, kabel Coaxial robiony na zamówienie oraz porządny kabel USB od Lindy.

CENA: 1499zł

4. S.M.S.L SP200
Solidny BAL wzmacniacz słuchawkowy. Mało zmienia jeśli chodzi o charakter brzmienia toru.
Przy kupnie kompletu z DAC dorzucam IC na hybrydzie FAW :)
CENA: 899zł

 

Edytowane przez crysis94
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • crysis94 zmienił(a) tytuł na [S] ENIGMAcoustic Dharma D1000 , T5p R10 by michauczok , Twisted Pear DAC ES9018 by SlawekR , S.M.S.L SP200
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności