Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ciekawa bylaby sytuacja, kiedy wszyscy wygraliby z jakas dziwna czerwona sygnaturka po niezrozumialemu

Takie było założenie.

Zeby nikt nie wiedział o co kaman. ;)

 

zmieniłem dzisiaj po południu, a ty mnie kurna nastraszyłeś, bo patrze pm na jabenie, shit pewnie wilson ma problemy, a tu roni xd

Ale nie masz rozmiaru i koloru. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w klasie po przeczytaniu bajki "O rybaku i rybce" pyta:
- Drogie dzieci, czego uczy nas ta bajka?
Wstaje szczuplutka dziewczynka w ogromnych okularach:
- Bajka uczy nas, że galopujący wzrost popytu w dzisiejszych kapitalistycznych czasach nieuchronnie doprowadzi ludzkość do ekologicznej i humanitarnej katastrofy.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mi pomożecie...

zacznę od tego, że chciałem kupić od pGo CAL!, ale niestety spóźniłem się o parę godzin :/. Akurat moje fundusze pozwalały na taki wydatek, teraz myślę znowu o jakichś tanich dokach, bo z tego co widzę używane CAL! jest dość trudno zdobyć, a wymienione już doki to zakup, który również mam w planach.

No więc - opłaca się wydać te ~100 PLN na EP-830? Zależy mi na słuchawkach o brzmieniu "trochę chłodniejszym" niż w PX 100, mam na myśli bardziej wyeksponowane tony wysokie i średnicę oraz nieco mniej basu, ale bez przesady (vide MX 500). Zastanawia mnie tylko, czy pod względem jakości i "czystości" dźwięku można porównywać EP-830 do PX 100, czy jest to nieco inna półka (nie wspominając już o tym, że są to słuchawki innego typu)?

Wcześniej byłem napalony na Westone'y UM1, ale niestety nie zapowiada się, abym w najbliższym czasie mógł sobie na nie pozwolić.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności