Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te Microlaby to naprawdę ciekawa propozycja. Będzie trzeba namówić baols'a żeby napisał chociażby krótką recenzję, albo dał potestować je colnetowi biggrin.gif

Miałem się wybrać do kolegi na odsłuch, zobaczymy może coś z tego wyjdzie jeszcze.

 

A colnet zrobiłby test kart dźwiękowych, tym razem na kolumnach tongue.gif

Teraz mam tylko kartę maya44 i SB live! 5.1... więc testu na głośnikach nie będzie :P no i @baols ma dostęp do Vortex2, Santy oraz jakiegoś Audigy. Z pełnego testu nici więc... bo wszystko wyprzedane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, orientuje sie gdzie dostane kabel do monitora vga-dvi-sub bez przejsciowki ? bo mam starego crt syncmaster 900nf i gf 7600 gs no i niestety zwykly kabel nei pasuje wiec uzywam przejsciowki vga- > dvi sub ale troche slabo to sie trzyma na zlaczu i miga ekran wiec potrzebuje samego kabla--> bede niezmiernie wdzieczny za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item368736327_audio_tech...ego_ipoda_.html

muhahahah, Mixmich(kojarze go z naszego forum) licytował, a to są fake'i xD

(tak przynajmniej na head-fi stwierdzili... faktycznie, porównując zdjęcia kolesia ze zdjęciami stockowymi jest różnica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item368736327_audio_tech...ego_ipoda_.html

muhahahah, Mixmich(kojarze go z naszego forum) licytował, a to są fake'i xD

(tak przynajmniej na head-fi stwierdzili... faktycznie, porównując zdjęcia kolesia ze zdjęciami stockowymi jest różnica)

 

o ile widzę posiada sprzedawca także te ATH w wersji kup teraz za 410 zł więc albo stara się za cenę org. je sprzedać albo ma org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile widzę posiada sprzedawca także te ATH w wersji kup teraz za 410 zł więc albo stara się za cenę org. je sprzedać albo ma org.

 

bardziej kupił na ebayu kilka podrób a teraz wciska za odrobine mniej niz polska cena...

a tez je miałem licytowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, muszę przyznać, też zauważyłem tą aukcję i też mnie ciekawi czy to autentyk. na head-fi jest sporo wątków z podróbami es7, trzeba uważać. najtaniej i myślę oryginalne znalazłem tutaj, po pierwsze z gwarą. po drugie z japonii, tam widzę, chyba same oryginalne, w sumie rodzinny rynek ath. a zacząłem się zastanawiać nad es7, bo nie wiem czy warto tyle pakować w hd25 (480zł, es7 z japonii wyjdą jakieś 340zł), do tego myślę, że es7 będą bardziej wygodne. może jeszcze equation audio rp-21? podobno także bdb słuchawki no i tylko 100$ ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,5237937.html

 

Je*@&!, ceny mają z kosmosu i zaczynają zwalczać 'konkurencję'

 

no nie poprostu wkurzyłem sie po przeczytaniu tego ścierwa. oni ominięcie cla traktują jakby to naprawde było przestępstwo. jedynym prawdziwym przestępcą występującym w tym artykule jest urząd celny nakładający cło...

 

edit: oczywiście, to przecież wybiórcza jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurowizja 2008 była biedą z nędzą :(

Grecja wykonywała fajną piosenkę, tak samo Norwegia, Polska jako-tako a o reszcie się nie wypowiem...

Eurowizja ciągnie druta, lepiej przez te 2 godziny posłuchać czegoś sensownego z własnych płyt albo zająć się czymś pożytecznym :P

no nie poprostu wkurzyłem sie po przeczytaniu tego ścierwa. oni ominięcie cla traktują jakby to naprawde było przestępstwo. jedynym prawdziwym przestępcą występującym w tym artykule jest urząd celny nakładający cło...

ogólnie państwo to legalna mafia :P

 

trzeba zamawiać póki można, bo jak się zacznie nagonka to ktoś w końcu dobierze się sprzedawcom do d***...

 

btw, e10 ze Stanów r0x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//ignacy zwątpił w sens swojej wypowiedzi, nie chcąc wywoływać spazmów u niektórych czytelników ;]

 

BTW. Na forum mamy "dystrybutorów" LiveWires i ATH, kilka osób, które robią wzmacniacze. Co myślicie o tym, żeby ich oferty przykleić w komisie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności