Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak komuś zniknęły posty z komisu, to wie, kto jest za to odpowiedzialny ;) Nie prowadźcie w topicach dyskusji na zasadzie "a tutaj i tutaj można kupić taniej", bo znowu będą leciały warny, a za warnami wakacje od postowania. Takie dyskusje urządzajcie sobie na PM, gg, albo na chat się umówicie... Jeżeli ktoś chce sprzedać MuVo 128MB nawet za 1000zł, to zwróćcie mu uwagę w jakiś inny sposób -.-'

 

Ponieważ dużo osób tutaj zagląda to napiszę trochę jaśniej (zmienimy regulamin): nie wolno umieszczać ŻADNYCH informacji, które mogą naprowadzić na allegro. Co innego, gdy ktoś nie ma komentarzy w komisie, a jest dobrym userem na allegro, ale jak przyczaję, że akurat wystawia to samo co w komisie to temat do kosza + warn ;) Generalnie trudno znaleźć tutaj jakiś złoty środek, ale myślę, że zainteresowani, sami w jakiś sposób się skontaktują.

 

A za cwaniactwo w guście edytowania postów i wklejania tam "niedozwolonych treści" jak złapię, od razu daję coś od siebie ;)

 

 

będąc szczerym nic z tego nie zrozumiałem

 

a co do postu %Maby to rozumiem choć kto wie może odkryjesz kolejny raz swoją Szufelkę ];)

tym razem za sprawą AL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc szczerym nic z tego nie zrozumiałem

 

To znaczy, że możesz wystawić ten sam towar gdzie Ci się podoba - dać ogłoszenie w gazecie, na innym forum, wystawić go na aukcji. Jednak nie wolno Ci umieszczać informacji o tym w dziale KOMIS. Dopuszczalne jest podanie nicku z allegro w celu "uwiarygodnienia" swojej osoby, jeżeli ktoś nie ma komentarzy w komisie, ale wtedy nie możesz tego wystawiać na allegro, bo to równoznaczne z podaniem linku do aukcji. Jasne? ;) Jutro napiszę odpowiedni punkt do regulaminu, żeby było bardziej klarowne.

 

Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZyli nie możemy jednocześnie umieszczać ogłoszeń na allegro i w komisie, tylko możemy np. dać ogłoszenie w komisie i ew. wspomnieć, że na życzenie można wystawić na allegro ?? DO umieszczaina linków mamy odpowiedni dział. Oj Ignaś, Ignaś... szalejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki do bonus dla "purpurowej grupy". Jeszcze raz mówię - możecie umieszczać ogłoszenia jednocześnie w komisie i wystawiać na allegro, ale w komisie nie może być żadnych informacji, które "naprowadzają" na aukcję, jeżeli już jest wystawiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że gra musi być realistyczna? W gry gramy, żeby się rozluźnić a nie aby poczuć się jak na wojnie :D

 

Jest wiele mało realistycznych gier, które mimo tego są dobre.

 

P.S. Zresztą o czym ja pisze - ja w gry nie gram :)

P.P.S. Też mam dysk 40gb, już od ładnych kilku lat..

Pograłem niedawno MOHPA - głupie w hooy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas - no w sumie taki znowu wyjątkowo mały to on nie jest ;)

h10jr_2.jpg

 

Bushido - jeżeli liczy się tylko realizm gier, to MOHPA jest wówczas do dupy. Jednak jeżeli chodzi o mnie, to liczy się rozrywka, jaką sprawia mi giercowanie i to, czy nie nudzi się po 15 minutach. Zakładając, że gra będzie najzupełniej realistyczna, to będziesz padał od pierwszego pocisku, a potem musiał mieć włączoną grę przez 3 miesiące, zanim chłopak się nie wyleczy. Pomijając beznadziejny lot samolotem i absolutnie skopane sterowanie, to IMO dobry tytuł, ale graczem nie jestem, mam bardziej produktywne zajęcia na ogół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malas - no w sumie taki znowu wyjątkowo mały to on nie jest

myślałem, że to większe, fajny ten Twój juniorek, fajny ;)

 

a więc wychodzi na to, że najbardziej realistyczne są simsy!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności