Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

zle ci to nazwali, clip to raczej niejest bas tylko player grajacy plasko, w porownaniu do z5 z ewitetna taryfa zwrastajaca, od malego basu do bardzo bujnej gory ;) , wsumie potrafi byc przez to meczacy, ja bym bral clipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie pojawi się, tego jestem prawie pewien.

 

ale tak na szybko- za z5 przemawia na pewno:

gapless

bardzo solidna obudowa

autonomia

wsparcie dla ogg :P

 

za clipem

rozmiary

dźwięk

to, że jest to nowy produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...

Zastanawiam się czy zrobiłem dobry interes.

Pod koniec tygodnia (ewentualnie w poniedziałek :/)stanę się posiadaczem tego cuda:

http://www.allegro.pl/item350545951.html

 

W najbliższym czasie planuję wymianę baterii na 2200 mAh, a za jakieś pół roku zamienię HDD na Flasha.

Cieszę się, że mam do niego masę akcesoriów, choćby granat, pokrowiec czy zasilacz.

Co wy na to??

Wszelkie komentarze mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem o djkach to powinien być dość dobry duet :)

Metodą dedukcji:

Clip z tego co sie słyszy brakuje troszke mocy;) a AKG strasznie mi sie podobają ze względu na tłumienie;p Jak mam zakładać she to mnie smutek bierze;p

Narazie na Z5 mam, wkrótce kasa bedzie za program i bedzie na AKG.;) Zdam relacje jak bede miał całośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki...

Zastanawiam się czy zrobiłem dobry interes.

Pod koniec tygodnia (ewentualnie w poniedziałek :/)stanę się posiadaczem tego cuda:

http://www.allegro.pl/item350545951.html

 

W najbliższym czasie planuję wymianę baterii na 2200 mAh, a za jakieś pół roku zamienię HDD na Flasha.

Cieszę się, że mam do niego masę akcesoriów, choćby granat, pokrowiec czy zasilacz.

Co wy na to??

Wszelkie komentarze mile widziane.

 

Cholernie dobry zakup, sam bym na coś takiego się rzucił, żebym miał pieniądze na inwestycje.

 

zdanie większości userów tego forum jednak tak.

ja nie miałem okazji(ochoty :P) na jakieś dłuższe odsłuchy.

 

ale na pewno z5 lepiej będzie pasować do tańszych doków.

 

Ja mam w domu Clipa, a Z5 słuchałem już jakiś czas temu. Mi się bardziej podoba Clip - bardziej "żywy", mniej płaski (chyba wszystkie Szajsungi na to cierpią). Do tego znacznie mniejszy i ma normalne wejście USB przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czuje sie obrazony, to ze moja srednia po gimnazjum i po podstawowce wynosila zawsze po 4.0 a pkt mialem az 85 chyba nieoznacza ze bylem bezmozgowiem? , chociaz wsumie widze tez takie przypadki wybitne, co mialy dziwnie pkt, wsumei te testy sa mocno na inteligencje nizeli na wiedze...

 

ten co ja pisalem uwazam za bardzo prosty ;p ( rok temu ) sam fakt ze z humanistycznego dostalem 41 jest tego dobrym dowodem, ale z matmy bylem bardzo niezadowolony, ale jak sie robi takie proste bledy to potem widac efekty

Miałem tak samo - 41 z PL i 44 z mat-bio. Tylko, że 2 lata temu ;)

Za to średnia + 1 = 5,0 :)

A po 1. kl LO - średnia 3,79...

 

Na mat-bio wszystkie błędy zrobiłem w zadaniach zamkniętych, dostając max za matematyczne...

 

Zamówiłem odtwarzacz, Sony A815 (2gb)

Jak poszedłem do gimnazjum i kupowałem swój pierwszy player, 64MB zdawało mi się wystarczające :) Później przesiadka na iRivera 128MB. I wtedy wydawało mi się, że dyskowce 10-20GB są nikomu niepotrzebne, bo nikt tyle muzy nie słucha ;) Przesiadłem się po jakimś czasie na 2GB sądząc, że to przecież masa miejsca (16 razy więcej niż na poprzednim...). Okazało się, że wkrótce wizja odtwarzacza 30GB stała się bardzo realna. Dziś, 30GB to dla mnie zdecydowanie za ciasno, żeby pomieścić całą muzykę.

 

Morał: kupuj przyszłościowo :rolleyes:

 

Chłopaki...

Zastanawiam się czy zrobiłem dobry interes.

Pod koniec tygodnia (ewentualnie w poniedziałek :/)stanę się posiadaczem tego cuda:

http://www.allegro.pl/item350545951.html

 

W najbliższym czasie planuję wymianę baterii na 2200 mAh, a za jakieś pół roku zamienię HDD na Flasha.

Cieszę się, że mam do niego masę akcesoriów, choćby granat, pokrowiec czy zasilacz.

Co wy na to??

Wszelkie komentarze mile widziane.

Cieszy mnie to, że są jeszcze ludzie widzący coś w takich 'antycznych' odtwarzaczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności