Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Napiszę tak - pokaż mi swoje najlepsze zdjęcia, a powiem, czy potrzeba Ci lustro ;)

Według mojej mamy najlepsze zdj jakie zrobiłem, biedronka na kamieniach - etna, włochy.

Jest to zdjęcie zrobione nikonem pczciwym i satrym ale według mnie nie najgorsze. Panasem zdjęc nie robię poniewaz kupiłem go z nadzieja że jego zoom spełni moje oczekiwania niestety nie spełnił i aparat się kurzy na półce...

DSCN0218.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...

 

najlepsze zdjęcie tak?... kup sobie najpierw album, albo trzy. Dopiero potem pomyśl nad nowym aparatem, jeśli to jest twoje the best to jedynym co cie ogranicza w chwili obecnej jest twoja glowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świstak więc uważasz że fz8 da się zrobić ciekawe i ładne zdjęcie? a rozumiem że Ci się nie podoba to moje bo mi się też nie podoba. :P

 

EDYTA:

Świtsak mógłbyś mi pokazać sowje the best oczywiście jak możesz jestem poprostu ciekawy jak wyglądają zdjęcia fotografa amatora (bez urazy oczywiście :P) ja nawet do amatorów się nie zaliczam ale uczyć się wolno =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CÓŻ MAM JEDEN DOBRY POMYSŁ ALE NAPRAWDĘ DOBRY....ZNIKAM Z TEGO FORUM NA DOBRE.... NIE BĘDĘ WYGŁASZAŁ JUŻ SWOICH GŁUPICH TEORII ITD. PRZYNAJMNIEJ TYLE DOBREGO MOGĘ DLA WAS I DLA FORUM ZROBIĆ.

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o notebookach Aristo?

Np takim?

 

Ogólnie chodzi mi o coś do max 4kzł. Kryteria to:

- wydajność (co najmniej GF 8600M GT + dobry proc, najlepiej 2GB RAM)

- jakość wykonania (coby nie trzeszczał a jakość plastików nie kojarzyła się jednoznacznie z typową chińszczyzną)

- w miarę przyzwoitej jakości matryca (najlepiej błyszcząca :) )

Reszta mnie nie interesuje. Nie potrzebuję systemu. Wiem, że ciężko za te pieniądze spełnić te wymagania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego porownujesz? Mam FF3 beta, nie jest szybsza od najnowszego webkita na macosx, od safari 3.0 raczej w stopniu minimalnym, a kestrel (opera 9.5) tez im raczej nie ustępuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności