Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

najdłuższym są straszne głupoty... (polityka, zagadnienia filozoficzne itp.)

 

akurat uważam, ze te tematy sa naistotniejsze i najciekawsze. jesli ktoś uważa, ze to glupoty to chyba nie najlepiej o nim swiadczy (nie chcę nikogo obrazić). za to gadanie przez xxx stron o cenach słuchawek i laptopów to każdy potrafi (oczywiście można, ale ile i jaką to ma naprawdę wartość ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

akurat uważam, ze te tematy sa naistotniejsze i najciekawsze. jesli ktoś uważa, ze to glupoty to chyba nie najlepiej o nim swiadczy (nie chcę nikogo obrazić). za to gadanie przez xxx stron o cenach słuchawek i laptopów to każdy potrafi (oczywiście można, ale ile i jaką to ma naprawdę wartość ?)

Każdy potrafi biadolić o polityce i robić za domorosłego filozofa.

 

Imho to forum powinno być po to, żeby odpocząć od tych zagadnień, z którymi mamy kontakt na codzień ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douglaz wiem ze wymienione przez ciebie sa ważne, ale nie każdy chce o nich rozmawiać.

Większość osob wchodzi na to forum po to o czym mówi Publius_Enigma:

Imho to forum powinno być po to, żeby odpocząć od tych zagadnień, z którymi mamy kontakt na codzień ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho to forum powinno być po to, żeby odpocząć od tych zagadnień, z którymi mamy kontakt na codzień ;>

Uh, zgadzam się :)

 

dyskusja o polityce i ww. tematach...

Dyskutować o polityce? Banda złodzieji i śmiech na sali.. tak można to podsumować, bez niepotrzebnych dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douglaz wiem ze wymienione przez ciebie sa ważne, ale nie każdy chce o nich rozmawiać.

Większość osob wchodzi na to forum po to o czym mówi Publius_Enigma:

 

zeby móc mówić o większości, musiałbyś najpeirw to zbadać ;) Z resztą każdy odpoczywa w inny sposób, jedni wolą grać w q3 inni wolą czytać Tatarkiewicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutować o polityce? Banda złodzieji i śmiech na sali.. tak można to podsumować, bez niepotrzebnych dyskusji.

 

- no ogólnie się zgadzam, ale anarchia jest nierealna, a niekazdy polityk to złodziej i idiota (np. pan Janusz Korwin Mikke na czele całego UPR-u), wiec czasem warto porozmawiac imho.

 

- to dlatego nie brałeś udzialu w dyskusji ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niekazdy polityk to złodziej i idiota (np. pan Janusz Korwin Mikke na czele całego UPR-u), wiec czasem warto porozmawiac imho.

 

No ja cie prosze... Prowadzenie auta po 'spozyciu' - bo czuje sie dobrze, nie zapinanie pasow w samochodzie bo jest sie wolnym czlowiekiem? <_<

-> Click :(Click <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no ogólnie się zgadzam, ale anarchia jest nierealna, a niekazdy polityk to złodziej i idiota (np. pan Janusz Korwin Mikke na czele całego UPR-u), wiec czasem warto porozmawiac imho.

No to akurat jest dosyć dyskusyjna postać, listę kilku bardzo ciekawych pomysłów dopełnia lista tych zupełnie nierealnych oraz tych zwyczajnie absurdalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ma taką opinię ale jest to człowiek bardzo mądry. z niezapinianiem pasów zgadzam się w 100% z nim, nie chce zapinac pasów moja sprawa, ale oczywiście żyjemy w chorych czasach gdzie wszystko jest regulowane ustawowo przez państwo. co do prowadzenia pod wpływem alkocholu się nie wypowiem bo nie znam szczegółow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy potrafi biadolić o polityce i robić za domorosłego filozofa.

 

Imho to forum powinno być po to, żeby odpocząć od tych zagadnień, z którymi mamy kontakt na codzień ;>

 

Ja wiem, że ce****esz się wybitną wiedzą na temat filozofii, polityki międzynarodowej, ustrojów państwowych, znajomością prawa i konstytucji, historii a także poszczególnych rozwiązań w innych krajach. Do tego czytasz z pewnością regularnie prasę i możesz podejmować niezwykle rzeczową dyskusję na w/w tematy, ale nie chcesz się wtrącać w nasze amatorskie dyskusje.

 

Na szczęście, to nie ty, ani nie Roni decydujecie o tym, o czym wolno dyskutować. Ktoś rzuci temat i albo się przyjmie, albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zróbcie sobie temat:

"Douglaz & ignacy007 - rozmowy o ważnych sprawach"

No i będziecie mogli sobie rozmawiać do woli, a my nie będziemy musieli przeglądać nudnych (chyba dla większości) postów.

 

Takie jest moje zdanie.

Dobra kończę już rozmowy na ten temat, bo KHRoN zamknie jeszcze najdłuższy, a tego nie chce (wole już przeglądać wasze rozmowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zróbcie sobie temat:

"Douglaz & ignacy007 - rozmowy o ważnych sprawach"

No i będziecie mogli sobie rozmawiać do woli, a my nie będziemy musieli przeglądać nudnych (chyba dla większości) postów.

 

Takie jest moje zdanie.

Dobra kończę już rozmowy na ten temat, bo KHRoN zamknie jeszcze najdłuższy, a tego nie chce (wole już przeglądać wasze rozmowy).

 

Już Ci pisałem kilka razy - nie chcesz - nie zaglądaj do najdłuższego, możesz też omijać moje posty czy świstaka szerokim łukiem - droga wolna.

 

Z innej beczki. Czy brać mocniejszego proca, czy słabszego podkręcać?

 

Ja generalnie nie kręcę sprzętu i obstawiam zawsze opcję, żeby brać mocniejszego proca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności