Skocz do zawartości

Meze Empyrean z blisko 2 letnią gwarancją.


MichalZZZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Sprzedam Meze Empyrean w wersji kolorystycznej copper. W zestawie wszystko co oferuje producent + extra jeszcze jedne dodatkowe skórzane pady których nigdy nie użyłem. Słuchawki jakoś nieco cztery miesiące temu zostały całkowicie odnowione przez producenta. Wymienione zostały przetworniki na nowe i w związku z tym dostałem nową 2 letnią na nie gwarancję. Wymienione zostały również takie elementy jak pałąk, pręty i grille. Wszystko na nowe. Tak więc słuchawki wyglądają jak nówki i mają nową gwarancje. Za wymianę przetworników + reszte dodatków zapłaciłem 1000 euro. Oczywiście posiadam dowód wpłaty i dowód na to co zostało wymienione. Słuchawki odkąd wróciły od producenta były może z 4 razy na głowie. W miedzyczasie kupiłem Susvare i to te słuchawki na przemian razem z Abyssami są cały czas w użytku. Nie muszę zatem tłumaczyć, że nowe przetworniki w Empach nie są nawet jeszcze wygrzane :)👍

 

Cena za słuchawki jaka mnie interesuje, to 7500 zł. Kurier wliczony.

 

Preferuje sprzedaż, ale jest również możliwa wymiana za :

 

- jakis kabelek XLR do Abyssów 1266. Wartość kabla do max. 5k zł. Resztę należy mi dopłacić.
- jakieś dobre interkonekty RCA (takie, które nie ocieplają brzmienia, najlepiej neutralne) do maksymalnej kwoty 5k zł. Resztę należy mi dopłacić.
- jakiś dobry kabel zasilający, ale taki, którego wartość nie przekroczy 2k zł. Resztę należy mi dopłacić.

 

Kabelki można łączyć ze sobą, w związku z czym istnieje opcja dopłaty z mojej strony. Inne kable poza w/w mnie nie interesują.

 

Zapraszam do kontaktu na pw.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Michal.

 

 

IMG_3783.JPG

 

IMG_3815.JPG

 

IMG_3816.JPG

 

IMG_3863.JPG

 

IMG_3866.JPG

 

IMG_3872.JPG

 

IMG_3893.JPG

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja.

 

Nie do końca było jasne, czy gwarancja faktycznie przechodzi na kolejną osobę, więc spieszę z odpowiedzią, że jak najbardziej👍

 

Poniżej odpowiedź od Meze.

 

Cytat z maila :

 

Hi Michal,

 
Yes, the warranty is transferable but only on the drivers. In case anything happens, let them know to contact us and refer to your email address/ name.
 
Let me know if you have any additional questions.
 
Best regards,

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa cena. 7500 zł. 

 

Słuchawki nie są w ogóle przeze mnie używane - leżakują w oryginalnej walizce i czekają na nowego właściciela :) 

 

Dla zainteresowanych mogę porobić nowe zdjęcia.

 

Zapraszam.

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Minus 500 zł na zachętę :) Nowa cena, to 7000 zł. Wysyłka po mojej stronie.

 

Nowe wymienione przetworniki nie pograly łącznie nawet dwóch godzin. Tyle co te sluchawki używałem odkąd wróciły od producenta.

 

Zapraszam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności