Skocz do zawartości
  • 0

IEMy z bardzo dobrym ANC


rudzik9

Pytanie

Witam Wszystkich forumowiczów 😊

Zwracam się z prośbą o poradę w doborze IEMów z bardzo dobrym ANC. Już tłumaczę do czego dokładnie ich potrzebuję. Otóż przeprowadziłem się na wieś i mam trochę zielonego terenu do koszenia. Używam do tego kosiarki-traktorka, ale i tak trochę mi się schodzi, ostatnio zajęło mi to około 4h, więc trochę długo. Obecnie używam przewodowych IEMów bez ANC, ale wtedy muszę nastawić wyższy poziom głośności, a przy tak długim czasie boje się o swój słuch 😉 Przyznam szczerze, że w temacie ANC jestem zupełnie zielony, więc zwracam się do szanownych kolegów o pomoc 😉 Odnośnie budżetu to myślę, że do 500zł i raczej będę celował w używki. Jakichś specjalnych wymagań odnośnie dźwięku to nie mam, mogę tylko dodać, że obecnie używam Tangzu Waner, a w domu UM Mest mk2.

Pozdrawiam,

Michał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Prawdę mówiąc jeśli chcesz naprawdę sensownie działające ANC to chyba zostają jedynie Airpodsy Pro 2 które wyraźnie odjeżdżają w tej kwestii od konkurencji. Drugie najlepsze ANC w TWS jakie słyszałem to Sony WF1000XM4 ale nie jest to poziom Airpodsów (choć dalej bardzo ok jak na TWS-y). Może ewentualnie jeszcze jakieś BOSE ale tu nie testowałem.


Do 500 zl wątpię byś znalazł coś z sensownym ANC - konkurencja robi to po prostu wyraźnie gorzej od Apple, szczególnie ta tańsza gdzie to ANC jest często po prostu chwytem marketingowym a nie czymś co sensownie działa. 

 

Pro 2 używałem wielokrotnie w samolocie i naprawdę robią robotę. Biją na łeb nawet znaczą część nauszników o ile złapiesz dobry seal.

Edytowane przez Dirian
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tutaj fajne porównanie. 

Same pianki w sony dobrze już tłumią. 

Obecnie na zewnątrz w pracy czy na treningach używam ich najczęściej. 

IMG_20230619_152740.jpg

IMG_20230619_152800.jpg

IMG_20230619_152716.jpg

IMG_20230619_153216.jpg

Edytowane przez Tecnoselfrx
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hej, kupiłem używki Sony WF-1000XM4 i jak narazie jestem zadowolony 😊 Są bardzo wygodne i przyjemnie się ich słucha. Mam nadzieję, że sprawdzą się przy koszeniu 😋 Gościu, od którego kupiłem polecił mi, żeby stosować tipsy gumowe zamiast piankowych, ponieważ zwiększają wygodne. W sumie dobrze się składa, bo nie przepadam za piankami 😉 Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam serdecznie 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Hej, kupiłem używki Sony WF-1000XM4 i jak narazie jestem zadowolony Są bardzo wygodne i przyjemnie się ich słucha. Mam nadzieję, że sprawdzą się przy koszeniu Gościu, od którego kupiłem polecił mi, żeby stosować tipsy gumowe zamiast piankowych, ponieważ zwiększają wygodne. W sumie dobrze się składa, bo nie przepadam za piankami Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam serdecznie

Moim zdaniem te pianki są świetne i to nie jest przypadkowy wybór Sony. Testuj i na pewno znajdziesz tipsy dla siebie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 23.06.2023 o 15:06, rudzik9 napisał(a):

Hej, kupiłem używki Sony WF-1000XM4 i jak narazie jestem zadowolony 😊 Są bardzo wygodne i przyjemnie się ich słucha. Mam nadzieję, że sprawdzą się przy koszeniu 😋 Gościu, od którego kupiłem polecił mi, żeby stosować tipsy gumowe zamiast piankowych, ponieważ zwiększają wygodne. W sumie dobrze się składa, bo nie przepadam za piankami 😉 Dziękuję za wszystkie porady i pozdrawiam serdecznie 😊

Ja w swoich tez uzywam gumek (apin fit) i moim zdaniem dzieki temu poprawila sie sygnatura dzwieku a i wygoda w zakladaniu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności