Skocz do zawartości
  • 0

Liberty 3 Pro vs Q30 - basowe słuchawki


Dominik 007

Pytanie

Cześć.

 

Poszukuję jak najbardziej basowych słuchawek do telefonu. Ideałem byłyby słuchawki dokanałowe z kablem do dołu (ale mogą też być z pałąkiem) ale wszystkie obecne słuchawki dokanałowe mają kable dookoła uszu.

 

Zupełnie przypadkiem wyszukałem w internecie ten dwie pary słuchawek, które są opisywane jako basowe.

 

Czy któreś z nich są warte zakupu pod względem basu? 

 

Czy są może inne słuchawki, które przewyższą je basowoscia? 

 

Będą podłączone do telefonu, więc nie wszystkie telefon napędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Dominik 007Modele, które podałeś są na BT. Q30 miałem przez kilka miesięcy i byłem z nich bardzo zadowolony. Po wyjęciu z pudełka są to basowe potwory, basu jest cała masa z charakterystyczną bułą na basie, ale aplikacja z EQ pozwala odmulić brzmienie, przy czym nawet po maksymalnym obcięciu basu jest go sporo. Ogólnie Anker Q30 to świetna relacja ceny do jakości (ja swoje kupiłem za niecałe 300 zł), bo zarówno jakość wykonania, wyposażenie, brzmienie i wygoda są na ponadprzeciętnym poziomie. ANC też działa całkiem dobrze - do Sony czy Bose nie ma startu, ale daje radę.

 

Najpierw zastanów się czy chcesz słuchawki przewodowe czy BT oraz jaka to ma być konstrukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Hustler napisał(a):

@Dominik 007jpierw zastanów się czy chcesz słuchawki przewodowe czy BT oraz jaka to ma być konstrukcja?

 

Mocny bass to priorytet. Najlepsze byłyby dokanałowe z kablem w dół a nie dookoła uszu ale ponieważ prawdopodobnie takich nie znajdę to z tego powodu mogą być BT. Tutaj też preferuję konstrukcję słuchawek dokanałowych ale nauszne też mogą być jeżeli będą lepsze jakościowo. 

Kwota w granicach 400 zł.

 

Niestety duże słuchawki nauszne na kablu odpadają bo nie napędzi ich telefon (Google Pixel 3a).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Dominik 007 Ze słuchawek z kablem poprowadzonym na dół to na chwilę obecną przychodzą mi na myśl tylko Senfer DT6, które bas mają solidny. Ciekawą opcją są też BLON BL-03 - świetnie zestrojone słuchawki z bardzo przyjemnym basem i część osób zamienia słuchawkę lewą z prawą i nosi je kablem do dołu. Tylko tutaj musiałbyś zainwestować w dodatkowy kabel i pewnie tipsy. Fajne przewody bez odcinków pamięciowych kupisz już za niecałe 10$, BL-03 to wydatek ok. 25$ i ewentualnie tipsy za kilka $, a dźwięk będzie naprawdę na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności