Skocz do zawartości

xduoo xd-05 bal serwis


Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się problem z trzeszczącym potencjometrem. Bardzo pozytywny odzew ze strony xduoo. Napisałałem do nich i w odpowiedzi zadeklarowali, że podeślą nowy do wymiany 👌. Spoko. Co do brzmienia, mam sztukę z opampami muses02. Jest naprawdę dobry. Zaskakująco. Otrzymałem informację, że xd-05 bal v2 pojawi się w przyszłym miesiącu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się problem z trzeszczącym potencjometrem. Bardzo pozytywny odzew ze strony xduoo. Napisałałem do nich i w odpowiedzi zadeklarowali, że podeślą nowy do wymiany . Spoko. Co do brzmienia, mam sztukę z opampami muses02. Jest naprawdę dobry. Zaskakująco. Otrzymałem informację, że xd-05 bal v2 pojawi się w przyszłym miesiącu.
Miałeś jeszcze na gwarancji czy już po mój też zaczyna trochę trzeszczeć. Co prawda używam go ostatnio tylko po bt do stereo. Ale trzeba by się w końcu za to zabrać. U mnie 2x v5i i jest petarda

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bleck55 napisał(a):

Miałeś jeszcze na gwarancji czy już po mój też zaczyna trochę trzeszczeć. Co prawda używam go ostatnio tylko po bt do stereo. Ale trzeba by się w końcu za to zabrać. U mnie 2x v5i i jest petarda

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 

Po gwarancji. Na razie była kąpiel w kontakt pr termopasty. Kilka razy i efekt jest, już nie trzeszczy, działa nieco mniej płynnie, ale nie ma biedy. Na wszelki wypadek rozjerzałem się za nowym potencjometrem do wymiany. Jeżeli masz go mniej niż dwa lata i jesteś 1 właścicielem, powinieneś ogarnąć to przy pomocy rękojmi. Uważam, że xd05 bal ma jedną bardzo istotną przewagę na gryphonem, mianowicie możliwość zasilania zewnętrznego. Baterię też można wymienić, pasuje ta z wersji niezbalansowanej. Przymierzam się do burson v5i i chyba się w końcu złamię. Muses 02 są świetne, ale ciekawi mnie jaka jest różnica w prezencji brzmienia. Króliczek wciąż ucieka. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gwarancji. Na razie była kąpiel w kontakt pr termopasty. Kilka razy i efekt jest, już nie trzeszczy, działa nieco mniej płynnie, ale nie ma biedy. Na wszelki wypadek rozjerzałem się za nowym potencjometrem do wymiany. Jeżeli masz go mniej niż dwa lata i jesteś 1 właścicielem, powinieneś ogarnąć to przy pomocy rękojmi. Uważam, że xd05 bal ma jedną bardzo istotną przewagę na gryphonem, mianowicie możliwość zasilania zewnętrznego. Baterię też można wymienić, pasuje ta z wersji niezbalansowanej. Przymierzam się do burson v5i i chyba się w końcu złamię. Muses 02 są świetne, ale ciekawi mnie jaka jest różnica w prezencji brzmienia. Króliczek wciąż ucieka. 
Niestety nie jestem pierwszym :( chyba już 3 albo 3

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, bleck55 napisał(a):

Niestety nie jestem pierwszym :( chyba już 3 albo 3

Wysłane z mojego 21081111RG przy użyciu Tapatalka
 

To może ewentualna naprawa pogwarancyjna u BigMarasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności