Skocz do zawartości

Iaudio 7 Już W Sprzedaży ?!


Songo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wkoncu pojawił się Iaudio 7 do kupienia w Pixmani (albo ja jestem taki wolny i dopiero zauważyłem) dostępny od zaraz! :Dhttp://www.pixmania.com/pl/pl/571357/art//...p;CodePromo=oui i http://www.pixmania.com/pl/pl/571358/art//...p;CodePromo=oui , Czyli nie trzeba czekać do końca września ? ani nawet do sierpnia ?:D . Prosze o wypowiedz bo chcem wciagnać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie bedzie 4gb a na mp3store http://www.mp3store.pl/,Odtwarzacze%20flas...66469181927.htm ?? dodaliscie 4gb ,sry ale wierzyć mi się w to jakos nie chce :) pozatym nie tylko Pixmiania wystawiła Iaudio 7 4 GB http://www.eukasa.pl/audio-video-technika/...n-iaudio-7-4gb/ no i na oficjanlej stronie iaudio http://iaudio.pl/iAUDIO_7,24,1,products.php na samym dole jest cena podana 749zł .Wracając do Pixmani to mozna normalnie zamówic bez czekania na Premierew Polsce pod koniec września?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że chyba totalnie nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałem :)

 

 

8GB. Od kilku godzin jest już gotowy post na forum apropo przedsprzedaży. Tylko widzą go tylko admini. Jak będzie znak to przedsprzedaż ruszy.

 

A wersji 4GB nie będzie napewno skoro tak pisze i to, że jest na mp3store, o niczym nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chwilkę był publicznie, ponieważ coś mi przemknęło, a gdy szukałem tego postu, żeby tu podlinkować już nie dokopałem się do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fenomen? Premiera europejska była wcześniej niż być miała. I tyle.

 

I czy trzeba czekać.. hmm.. znam kilka produktów które miały premierę w Polsce i całą masę, które były może z 2 tyg później (tak jak i7 ma być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
No wlasnie jak to w koncu ze sprzedaza jest? Bylem dzis w mp3store w Warszawie i gdy zapytałem kiedy mozna sie iAudio 7 spodziewac dostalem odpowiedz ze dopiero co w Koreii premiera byla (??) a w Polsce moze za pol roku.....

 

I w ten sposób tracą klientów. ;D

iAudio 7 do mnie właśnie idzie zza oceanu.

225$ mnie kosztowało wszystko.

Biorąc pod uwagę spadający kurs dolara to chyba robi wrażenie.

Porównując cenę do przedsprzedażowej. (nie mówiąc nic o cenie bez promocji)

 

Edycja: 8GB. Zapomniałem napisać a to chyba dosyć istotne. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ten sposób tracą klientów. ;D

iAudio 7 do mnie właśnie idzie zza oceanu.

225$ mnie kosztowało wszystko.

Biorąc pod uwagę spadający kurs dolara to chyba robi wrażenie.

Porównując cenę do przedsprzedażowej. (nie mówiąc nic o cenie bez promocji)

 

Edycja: 8GB. Zapomniałem napisać a to chyba dosyć istotne. ;D

 

ale chyba nie masz na to gwarancji w Polsce? No ale i tak baaardzo tanio Ciebie to wynioslo, szkoda tylko ze Cowon nie daje gwary miedzynarodowej, bo tez

juz bym go mial ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gwarancji. A jak się zepsuje to płacę 12$ za wysyłkę do stanów i drugie 12$ za wysyłkę z powrotem. Zaryzykuję. ;D

Zakładając, że się zepsuje 2 razy to i tak jestem do przodu w stosunku do rodzimych dystrybutorów. ;D

 

oczywiście życzę Ci abyś trafił na egzemplarz sprawny nawet w 120% ;) Cena moze nie jest jakos bardzo wygórowana za przesyłki, ale osobiście mnie bardzo irytowałoby ze zaplacilem a poslucham sobie mojego sprzetu dopiero za miesiąc bo to pewnie tyle trwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad go kupiles?

 

Bo jeśli z jakiegoś sklepu internetowego, prawdopodobieństwo, że doliczą Ci cło i vat jest spore, a po doliczeniu do nie wiem czy bys wyszedl na tym chocby na zero(w porwnaniu z cena z pixmaniii).

 

Znajomy mi kupił na ebay i wysłał paczką. Szanse na oclenie bardzo małe.

Dam znać jak dojdzie. ;]

 

Cena moze nie jest jakos bardzo wygórowana za przesyłki, ale osobiście mnie bardzo irytowałoby ze zaplacilem a poslucham sobie mojego sprzetu dopiero za miesiąc bo to pewnie tyle trwa ;)

 

Drogą morską to pewnie był by i miesiąc. Ale lotniczą to tydzień w jedną stronę. ;]

A co do czekania miesiąc czasu to tyle czekałem w ramach przedsprzedaży na mp3store.

I się nie doczekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widziałem co ksy napisał ale ciekaw jestem jak to sie ma do tego co właśnie zmieniło się na stronie. W tym momencie wygląda to na dostępność. Napisałem wcześniejszego posta z nadzieją na wyjaśnienie sprawy.

 

ps Mnie i tak interesuje 8gb, tylko waham się jeszcze między i7 a d2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedziesz glownie sluchal muzyki ? Jesli tak to i7 ze wzgledu na gabaryty i autonomie bym wybral. Co prawda D2 tez jest na prawde ciezki do rozladowania ale nosic to sie go da na pasku albo na smyczy bo w kieszeni spodni to wyglada jakbys niosl ceglowke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już możecie zamawiać i7. Wbrew temu co MIP twierdził suma sumarum jednak zamówił 4GB i 9GB wersje i7.

 

Towar jest na magazynie i można zamawiać. Nie marudzić na ceny i7 - ten model poprostu jest drogi (a ceny i tak są niższe niż miały być).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności