Skocz do zawartości

Jbl Ref 220 Na Allegro


Cadder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

taa tak jak niema podrob shure, niema podrob sluchawek nausznych, nawet auta podrabiaja, a tu nagle jbl'li niepodrabiaja ... niemam kasy ... a jagbym mial to az bym sie skusil to kupic za to 110zł ... z tego wynika ze sa ;)http://cgi.ebay.pl/JBL-REFERENCE-220-EARPH...1QQcmdZViewItem

 

http://cgi.ebay.pl/Brand-New-JBL-Reference...1QQcmdZViewItem

 

 

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bulki są orginalne Jbl Ref , podróbki bo nie w pudelku (lol) sami znawcy;/ .Sam kupiłem jedna sztuke :) . Sprzedajacy pisał ze słuchawki sa prosto z taśmy produkcyjnej dlatego nie zawierają pudełka ani dodatków, nie ma podróbek słuchawek Jbl !.

 

A co mial napisac - ze to podrobki za ktore zaplacil 2,50 od sztuki? :) 99% okazji na douszne/dokanalowe to chinskie podrobki. Bez gwarancji, bez opakowania i dodatkow. Sprzedawcy nie dostaja negatywow bo kupujacy albo boi sie dostac negatywa w rewanzu albo nie ma z czym porownac i wierzy ze kupil orginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EHhh. Graja lepiej niż Cx300 , Px , pozatym pare osób (znajomi) juz je kupiło przedemną i jakos nie nazekają .A co do tego pierwszego linku http://cgi.ebay.pl/JBL-REFERENCE-220-EARPH...1QQcmdZViewItem to ja mam te z ciemna siateczką :D i na allegro tez z ciemna sprzedaja.

 

Dawindyk - ty byś dał napewno negatywa.

Yenox-wciagaj Bulki nie porzalujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy007 czy ja pisałem o Px czy Pmx ? wiem ze to moze być trudne ale pomysl! , to Natan89 napisał od jakich PMX są lepsze? to chyba dałem do zrozumienia ze źle przeczytał bo chodziło mi o PX i tak tez napisałem.

 

A jesli chodzi o Jbl sa lepsze :).

 

Pozatym czy wierzysz czy nie to mnie nie obchodzi:).Tak samo czy wierzysz w Świetego Mikołaja :D itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku jakoś mi się w to wierzyć nie chce... :rolleyes:

 

Nie wierz, bo wg mnie JBL nie maja w ogole staru do PX'ow. W czym sa one 'lepsze' od sennheiser'wo? Z reszta porownywanie tego typu sluchawek jest.... bezcelowe wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym czy wierzysz czy nie to mnie nie obchodzi:).Tak samo czy wierzysz w Świetego Mikołaja :D itp.

 

Tylko, że skoro tak twierdzisz to powinieneś poprzeć to jakimiś argumentami :D W czym one są niby lepsze?

 

Z autopsji wiem, że pchełki czy dokanałówki VS nagłowne w podobnej cenie = nagłowne>pchełki i dokanałówki... I nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby było inaczej.

 

Brestinder - to chyba najbardziej prawdopodobna opcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu nie wypowie się jakis znawca sprzetu ? , chyba wie ze z bandą bar.... sie nie wykluci :D .Pozatym maba zeby jakies twoje tak grały jak te Jbl , to takie podróbki napewno sam bys sobie wciągnał:) (oczywiscie jesli umniesz korzystać z allegro;/:)). Pozatym ludzie którzy chcieli sie czegos wiecej o tych słuchawkach dowiedziec juz do mnie napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajacy pisał ze słuchawki sa prosto z taśmy produkcyjnej dlatego nie zawierają pudełka ani dodatków, nie ma podróbek słuchawek Jbl !.

Jako przedstawiciel bandy bar... chciałem zapytać, czy sprzedawca aby się nie poparzył podbierając cieplutkie słuchawki z taśmy produkcyjnej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pewnie tak bylo jak napisałeś , np. Dlatego ze nie miał w jakimś czasie tych słuchawek po napisaniu emaila napisał znajomemu ze jak pójdzie do pracy to wystawi znowu aukcje.

 

Niedługo pewnie pan Cadder kupi je z allegro to sam sie wypowie na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności