Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do różnej muzyki


Kinga4777

Pytanie

Witam szukam słuchawek bezprzewodowych (najlepiej z możliwością podłączenia do komputera) z mikrofonem do słuchania różnej muzyki(zależy co mi wpadnie w ucho:)), oglądania filmów, seriali, a także audiobooków. Głównie słucham muzyki irlandzkiej, reggae i filmowej, ale zdarza mi się słuchać innych gatunków.

Zastanawiam się nad jakimiś z firmy House of Marley, ale nie jestem pewna czy będą one dobre do klasycznej, czy różnego rodzaju folku.
Edytowane przez Kinga4777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Kinga4777 Lata temu byłem bardzo zadowolony z tanich Koss UR-40 i Superlux HD688B (warto wymienić pady, bo oryginalne są twarde i niemiłe w dotyku), ale mikrofonu nie mają, więc trzeba kupić np. tani, krawatowy i można go sobie opleść wokół kabla od słuchawek. Z tanich modeli fajne są też AKG M220 Pro, ale obecnie nie kupi się ich poniżej 200 zł jak kilka lat temu.

 

Ogólnie tutaj będzie ciężko uzyskać pomoc, bo mało który z forumowiczów korzysta ze słuchawek z mikrofonem, a i sprzęty mają z reguły znacznie droższe.

 

Popatrz na to zestawienie, jeżeli jeszcze nie widziałaś i popytaj raczej na forach komputerowych np. PCLab, bo pamiętam, że były tam ogarnięte w audio osoby.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 hours ago, Hustler said:

@Kinga4777 Lata temu byłem bardzo zadowolony z tanich Koss UR-40 i Superlux HD688B (warto wymienić pady, bo oryginalne są twarde i niemiłe w dotyku), ale mikrofonu nie mają, więc trzeba kupić np. tani, krawatowy i można go sobie opleść wokół kabla od słuchawek. Z tanich modeli fajne są też AKG M220 Pro, ale obecnie nie kupi się ich poniżej 200 zł jak kilka lat temu.

 

Ogólnie tutaj będzie ciężko uzyskać pomoc, bo mało który z forumowiczów korzysta ze słuchawek z mikrofonem, a i sprzęty mają z reguły znacznie droższe.

 

Popatrz na to zestawienie, jeżeli jeszcze nie widziałaś i popytaj raczej na forach komputerowych np. PCLab, bo pamiętam, że były tam ogarnięte w audio osoby.

 

 

Dziękuję bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności