Skocz do zawartości

Zna Ktoś Kogoś W Usa?


camilos

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem [dzięki head-fi] świetną ofertę, tylko nie wysyłają poza granice, może ktoś zna kogoś w USA lub Canadzie, kto mógł by pomóc?

 

OFERTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84$ [dolców]

 

[edit]

 

O_o wtf? rzeczywiście złotówy są :D hehe, chyba mają coś skopane na stronie, widocznie waluta zalezy od IP{?}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

84$ [dolców]

 

[edit]

 

O_o wtf? rzeczywiście złotówy są :D hehe, chyba mają coś skopane na stronie, widocznie waluta zalezy od IP{?}

 

1. Zrób screen

2. Złóż zamówienie

3. Niech wyślą do PL (84 zł wolne od podatku i cła będzie xD)

4. walcz o swoje, że Cię g* obchodzi, że na stronie mógł być błąd, bo w chwili zamówienia powstaje umowa kupna-sprzedaży.

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka, sklep ten wysyła tylko na terenie USA, więc jest potrzebny ktoś kto ma tam adres, zarejestrował sie w tym sklepie i na jego adres została by paczka wysłana ze sklepu, a nastepnie przepakowana do nowej koperty bąbelkowej czy paczuszki i wysłana do Polski.

 

Trochę trudniej wygląda sprawa finansowa, bez urazy, ale jesteś użytkownikiem mało zaufanym ze względu na staż i brak komentarzy w komisie [te tutaj] [oczywiście nie neguję twoich dobrych chęci :]]więc obawiał bym się wyłożyć kasę z góry, i nie wiem jak byśmy to zorganizowali od strony finansowej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem twoje obawy. Sam bym sobie nie zaufał (oczywiście, ze względu na staż na forum). Moim zdaniem kwestia finansowa nie jest jeszcze taka nie do rozwiązania. Mógłbym jakoś dać pieniądze pod zastaw zlbo coś (no w sumie głupi pomysł) lub jesli te słuchawki są naprawdę godne polecenia. Kupić 2 pary jedna zostawić dla siebie a druga tobie odsprzedać (np. za pobraniem, lub na jakims serwisie aukcyjnym).

 

Gorzej z załatwieniem strony amerykańskiej. Dla ciotki komputer to zbędny wynalazek a 13 letniej kuzynce bałbym sie powierzyć 90 $. Chociaż znając dane osobowe te sprawę można zalatwić stąd.

 

Czekam co ty na to. Jeśli nie będziesz chciał ze mną kooperować zrozumiem. Jeśli będziesz miał jakieś konkretne propozycje pisz tu lub na pma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow , cena super . Szkoda ,ze tylko 1 szt. na klienta :) Do ceny nalezy doliczyc $9.91 / przesylka na terenie Usa/

Jesli zbierze sie min. 5 chetnych ,moge wyslac zbiorowa paczke, do 1 zaufanego czlowieka . Reszta, czyli rozsylaniem po Polsce , niech on sie zajmuje. Prowizja od szt. $10 -28 pln . Koszt paczki $25- od 5 do 10 szt../ a moze nawet 15 szt -zalezy od wagi/. Kupujacy moze podac moj adres . 28 pln + koszt wysylki - uzalezniony od ilosci chetnych- przelewem na konto w Polsce.

Czekam na propozycje. Bez obaw - moj nick na Allegro - us_pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to skoro ty rs39 masz "łatwiejszy dostęp" do towarów z USA niż ja, to może dogadaj się z innymi (głownie z Camilosem). Ja w takim razie będę sie przyglądał z boku.

 

Może mi ktoś powiedzieć czy te słuchawki są naprawde jakies superowe? Czy przebiją mode na x3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew. można je zapakować w kartoniki po tanich chińskich słuchawkach i tak posłać przez granicę pisząc że każda para jest warta 1$ :)

 

Sposobów są w zasadzie dziesiąki :D Myślę, że żadnemu celnikowi nie przyjdzie do głowy, że takich gabarytów słuchawki mogą być warte po kilkaset złotych... A wyciągać i grzebać po necie ile to jest rzeczywiście warte raczej nikomu się nie będzie chciało. Zazwyczaj wystarcza nawet przy najwyższej klasy IEM's zdeklarować wartość 20$ i nie ma problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności