Skocz do zawartości
  • 0

Douszne (pchełki) - do ~200zl


mx19

Pytanie

Panowie,

Szybki szpil - potrzebuję pomocy z wyborem sensownych pchełek na prezent (z góry mówię: nie, wszelkie doki i inne rzeczy odpadają).

Nasz forumowy kolega BigMaras ma Sivga M200, bo z braku laku nic innego nie widzę.

Ktoś, coś więcej na ich temat może powiedzieć? Recki widziałem, raczej średnicowe granie bez dołu z gładką górą podobno.

Jak z wielkością? Osoba dla której chce je kupić ma małe uszy, używa obecnie jakichś białych smartphonowych (kupiłem jakiś czas temu nauszne DT880, ale okazało się to niewypałem).

 

Pchełkami ostatnio się interesowałem, kiedy kupowałem jakieś topowe Sennki dokładnie 15 lat temu, nie mam pojęcia co teraz da się kupić za 150, 200, 250 zł.

Jakieś podpowiedzi? Najlepiej z Polski, żeby był szip przed świętami.

Preferowałbym w miarę zrównoważone pasmo, ale na tym bezrybiu każda inna ciekawa opcja będzie brana pod uwagę.

 

Z góry dzięki!

 

EDYTA: a może by tak ew. Earpodsy? Słuchałem raz sto lat temu, ale brzmiały zaskakująco ok jak na pchełki (był bas!). Natomiast nie wiem jak na dzisiejsze standardy np. vs. w/w Sivga M200?

https://www.x-kom.pl/p/355993-sluchawki-przewodowe-apple-earpods-z-wtyczka-sluchawkowa-35-mm.html#Specyfikacja

Btw. będą działały z lapkiem na Win i Androidem? (w sensie przycisk odbierz/rozlacz, ew. glosniej/ciszej?)

 

Edytowane przez mx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wydaje mi się, że kupno takich Earpods to wyrzucenie pieniędzy, prócz marki, nie dadzą żadnego argumentu. Sivga nie słyszałem. Sam ostatnio szukałem czegoś i wychodziłem z założenia, że chcę bezprzewodowe, po czym stwierdziłem jednak, że zostawię sobie Audictus adrenaline 2.0 do podłączenia z telefonem a kupię do playera przewodowe. Zdecydowałem się po kilku recenzjach i opiniach użytkowników na KZ ZSX i jestem bardzo mocno zaskoczony pozytywnie. Dla mnie optymalny dół oraz - jak to określam - "miękka" góra. Gdy zniszczę dołożone pianki w zestawie, to dokupię comply i będzie cacy :)

EDIT: Sorki, widzę, że chcesz douszne. Mój błąd :)

Edytowane przez michello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności